امشب؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری ۱۴۰۰

امشب؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری ۱۴۰۰

امشب؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری ۱۴۰۰
14 اسفند 1399, 11:52 / کد خبر:753081
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ فردا (جمعه ۱۵ اسفند) برگزار می‌شود.
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۰ برای ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی صبح فردا جمعه، ۱۵ اسفند در سراسر کشور در ۱۱۰ شهر و ۲۱۰ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.  
او ادامه داد: کارت شرکت در آزمون متقاضیان از روز سه‌شنبه، ۱۲ اسفند روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفت. متقاضیان آزمون، برای دریافت کارت  با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای،یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و ...) امکان دریافت آن را دارند و مهلت دریافت کارت ورود به جلسه ساعت ۲۴ امشب پنج شنبه ۱۴ اسفند به پایان می‌رسد.
به گفته‌ این مقام مسئول، سازمان سنجش طبق هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی شرایطی را فراهم کرده است تا داوطلبانی که حوزه امتحانی آن‌ها شهر محل سکونت شان نیست مشکلی برای تردد بین شهری نداشته باشند. داوطلبی که با مشکل مواجه شد می‌تواند با ارائه کارت ورود به جلسه  به پلیس که به منزله حکم تردد محسوب می‌شود، مشکل خود را برطرف کند.
زرین آمیزی گفت: در این آزمون ۱۸۵ هزار و ۶۹ داوطلب شرکت کرده اند و برای داوطلبانی که علائم سرما خوردگی و... را دارند نیز شرایطی فراهم شده که در حوزه‌های برگزاری ازمون در محلی جداگانه به سوالات پاسخ دهند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین