کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی/ هشدار درباره قالیشویی‌های غیرمجاز

کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی/ هشدار درباره قالیشویی‌های غیرمجاز

کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی/ هشدار درباره قالیشویی‌های غیرمجاز
16 اسفند 1399, 08:13 / کد خبر:753108
رئیس اتحادیه قالیشویان تهران گفت: با شیوع موج جدید بیماری کرونا بسیاری از مردم به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رفت و آمد خود را کاهش دادند و درخواست خدمات قالیشویی به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته است.
حمید محمدی در گفت‎‌وگو با میزان، با اشاره کاهش تقاضا برای دریافت خدمات شست و شوی فرش اظهار کرد: با شیوع موج جدید بیماری کرونا بسیاری از مردم به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رفت و آمد خود را کاهش دادند و درخواست خدمات قالیشویی به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه قالیشویان تهران تصریح کرد: با وجود تورم و افزایش هزینه‌های حمله نقل تعرفعه واحد‌های قالیشویی به نسبت سال ۹۷ به میزان ۲۵ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به استفاده واحد‌های قالیشویی از آب چاه اظهار کرد: به منظور استفاده بهینه از منابع آب برخی از واحد‌های قالیشویی مجهز به سیستم تصفیه آب هستند و با تصفیه و بازچرخانی نسبت استفاده بهینه آب اقدام می‌کنند.

محمدی با اعلام هشدار درخصوص فعالیت واحد‌های غیرمجاز قالیشویی عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن عید نوروز برخی از سودجویان به صورت مقطعی در این ایام نسبت به دریافت سفارش از مردم برای شست و شوی فرش اقدام می‌کنند، این واحد‌ها مشکلاتی از قبیل آسیب به بافت فرش، شست و شوی غیر اصولی و ناقض، عدم مسئولیت پذیری در خصوص مشتری و بعضا سرقت فرش را دارند.

رئیس اتحادیه قالیشویان تهران عنوان کرد: این واحد‌های غیر مجاز بدون محل کسب ثابت به صورت فصلی با تبلیغ‌های دروغین و ارائه نازل‌ترین قیمت به دنبال فریب مشتری هستند و در صورت تخلف اتحادیه نمی‌تواند نسبت به دریافت حق مشتری اقدام کند.

وی افزود: مردم برای استفاده از خدمات قالیشویی می‌توانند با مراجعه به سایت و استعلام اتحادیه و مشاهده ۴۰۰ واحد‌ها مجاز مناسب با محل زندگی از نزدیک‌ترین واحد نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.
 
کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی/هشدار در خصوص قالیشویی‌های غیرمجاز
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین