فنونی‌زاده: حتما باید کسی فوت کند تا پرسپولیسی‌ها به خودشان بیایند؟/ خط حمله قوی نداریم

فنونی‌زاده: حتما باید کسی فوت کند تا پرسپولیسی‌ها به خودشان بیایند؟/ خط حمله قوی نداریم

فنونی‌زاده: حتما باید کسی فوت کند تا پرسپولیسی‌ها به خودشان بیایند؟/ خط حمله قوی نداریم
16 اسفند 1399, 10:14 / کد خبر:753142
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتمازمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه‌ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند.
مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با میزان، در خصوص برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: پرسپولیس یک بازی روان انجام داد و بازیکنان حقانیت خودشان را ثابت کردند. به غیر از سپاهان سایر تیم‌ها برای پرسپولیس بازی کردند. ما باید اختلاف امتیازمان با تیم دوم را بالاتر ببریم تا با آرامش خاطر لیگ را ادامه دهیم. دوست دارم پرسپولیسی‌ها هجومی‌تر بازی کنند و گل‌های بیشتری به ثمر برسانند. یک گل حاشیه امنی برای این تیم نیست.

وی افزود: همه بازیکنان زحمت زیادی کشیده‌اند، اما سید جلال به تنهایی نزدیک به ۱۱ امتیاز برای پرسپولیس کسب کرده است. پرسپولیس خط حمله قوی ندارد و به این بردها، برد‌های اقتصادی می‌گویند. شاید چون خط دفاع و هافبک خوبی داریم گل محمدی با خودش می‌گوید دقایق اولیه بازی یک گل می‌زنیم و ۹۰ دقیقه آن را حفظ می‌کنیم! این در فوتبال حرفه‌ای جواب نمی‌دهد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: صادقی را تحسین می‌کنم که با ۱۱ بازیکن جوان مقابل پرسپولیس قرار گرفت و بازی بدی هم انجام نداند. بازی دادن به جوانان هزینه دارد که صادقی آن را پرداخت می‌کند. پرسپولیسی‌ها هم خوب عمل کردند، ولی مشکل عمده آنها در حال حاضر این است که کم گل می‌زنند.

فنونی زاده در رابطه با دلایل تداوم موفقیت‌های پرسپولیس در چند سال اخیر عنوان کرد: جایگاه فعلی پرسپولیس و ۴ قهرمانی پیاپی نتیجه تلاش بازیکنان بوده و آنها شایسته این جایگاه هستند. بازیکنان ما تا قبل از فوت این دو عزیز عملکرد خوبی نداشتند و بازی‌ها را بی تفاوت انجام می‌دادند. فوتبال ساده‌ای را به نمایش می‌گذاشتند، تساوی‌های پی در پی و.. حتما باید یک پیشکسوت فوت کند تا بازیکنان به خودشان بیایند؟ زمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه‌ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰، شماره 4047 ؛ 26 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین