دانلود قسمت دوازدهم سریال قورباغه | دانلود سریال قورباغه قسمت12

دانلود قسمت دوازدهم سریال قورباغه | دانلود سریال قورباغه قسمت12

دانلود قسمت دوازدهم سریال قورباغه | دانلود سریال قورباغه قسمت12
18 اسفند 1399, 13:57 / کد خبر:753227

قسمت 12 سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی  دوشنبه18 اسفند 99 در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و از طریق همین صفحه قابل دانلود است.

خلاصه داستان سریال قورباغه

من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می ‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می ‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه. بعضى اوقات فکر مى کنم دارم خفه مى شم. احساس مى کنم همه جا بسته است و من نمى ‌تونم نفس بکشم.

اسامی بازیگران سریال قورباغه
سحر دولتشاهی , صابر ابر , نوید محمدزاده , هومن سیدی , آناهیتا افشار , مهران غفوریان , نوید پورفرج , محمدامین شعرباف , احسان منصوری , نیما مظاهری , سعید حاج علی , سیامک اتفاقیان و فرشته حسینی

 خلاصه  قسمت 11 سریال قورباغه

سروش در کنار رامین و در راه رسیدن به نوری لحظه به لحظه بی‌قرارتر می‌شود و کنترلش را از دست می‌دهد. مرور خاطرات ۱۲ سال پیش وقتی که نوری بی‌دست و پا ظرف چند روز به مغز متفکر و فرمانده گروه کوچک و بزهکارشان تبدیل شد، مرور و گره‌گشایی از نقشه‌ای که نوری برای دزدیدن مواد کشیده بود و سرگرم کردن سروش کند تا جایی که توانست چند روزی او را در بازداشت نگه دارد، سروش را ثانیه به ثانیه به جنون نزدیک‌تر می‌کند.

طبق نقشه رامین به سراغ استمپ می‌رود و سروش نوری را نگه می‌دارد. نوری سعی می‌کند سروش را آرام کند تا دوباره به موقعیتی برگردند که پیش از این بودند. موقعیتی که آن‌ها یک خانواده بودند. اما سروش گوشش به هیچ حرفی بدهکار نیست، اتحاددش با رامین مقطعی و برای رسیدن به قورباغه است و از کشتن رامین یا نوری یا هر کس دیگری ابایی ندارد.
رامین با دست خالی بر می‌گردد و این‌جا است که رامین و نوری به نقشه دومشان سویچ می‌کنند. در‌حالی‌که در ذهن سروش نقشه‌ی دومی وجود ندارد. نوری سروش را با ضربات متعدد چاقو می‌کشد و در‌حالی‌که دارد جان می‌دهد، آتشش می‌زند.

بدین ترتیب سروش به پایان راهش می‌رسد و رامین از یک مرحله دیگر هم جان سالم به در می‌برد. اگرچه او ترجیح می‌داد که همه کار همین‌جا و در همین مرحله تمام شود، همین که هنوز زنده است و می‌تواند نقشه بکشد و بازی کند، برایش جای امیدواری دارد...
 
قسمت یازدهم جنگ سه جانبه نوری، رامین و سروش است. گرگ‌هایی که با چشم باز در کنار هم می‌خوابند و ذره‌ای به هم اعتماد ندارند. اما در نبرد گرگ‌ها بر سر قورباغه گرگ‌های با هوش‌تر زنده می‌مانند. سروش با عصبی بودن،
کینه‌ای بودن و میل به قدرتش در بازی ذهنی نوری و رامین شکست می‌خورد. اگر او به هشدار‌های آخر نوری هم عمل می‌کرد، چنین سرنوشتی در انتظارش نبود؛ اما خشونت بی‌فکر به خشونت هوشمند می‌بازد.
 

1- لینک دانلود سریال قورباغه قسمت 12با کیفیت 480

2-لینک دانلود سریال قورباغه قسمت 12 با کیفیت 720

3- لینک دانلود سریال قورباغه قسمت12با کیفیت 1080

4- لینک دانلود سریال قورباغه قسمت12با کیفیت 1080 HQ

5- لینک دانلود سریال قورباغه قسمت 12 با همه کیفیت ها

 تیزر سریال سریال قورباغه قسمت12


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین