رونمایی از سعید معروف پس از ۴۲۹ روز!

رونمایی از سعید معروف پس از ۴۲۹ روز!

رونمایی از سعید معروف پس از ۴۲۹ روز!
17 اسفند 1399, 13:20 / کد خبر:753319
آخرین بار که سعید معروف در یک مسابقه رسمی حضور داشت، فینال رقابت‌های انتخابی المپیک توکیو در روز ۲۲ دی ۱۳۹۸ بود. این بازیکن پس از ۴۲۹ روز و در صورت آغاز لیگ والیبال چین، می‌تواند یک بار دیگر در یک بازی رسمی توپ والیبال را لمس کند. 
معروف پارسال به تیم بایک موتور پیوست تا پس از لیگ‌های ایران، روسیه و ایتالیا، حضور در یک باشگاه چینی را هم تجربه کند. اما لیگ این کشور به تعویق افتاد تا تیم ملی چین خود را برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک آماده کند.
پس از پایان مسابقات انتخابی المپیک و شکست چین مقابل ایران در دیدار نهایی، قرار بود مسابقات باشگاهی آغاز شود که سر و کله ویروس کرونا پیدا شد و تمام مسابقات ورزشی در چین را لغو کرد. بازیکنان خارجی هم از این کشور خارج شدند و معروف هم راهی آمریکا شد. چند ماه بعد هم وقتی لیگ والیبال به صورت متمرکز برگزار شد، بازیکنان خارجی اجازه حضور در رقابت‌ها را پیدا نکردند.
پس از حدود یک سال معروف دوباره به چین برگشت تا در لیگی که قرار بود از ۲۴ دی امسال آغاز شود شرکت کند. اما گسترش دوباره ویروس کرونا این رقابت‌ها را یک بار دیگر به تعویق انداخت.
حالا قرار است این رقابت‌ها از ۲۵ اسفند، به صورت متمرکز در شهر چین‌هوانگ‌دائو آغاز شود و به این ترتیب سعید معروف هم می‌تواند پس از دوری طولانی‌مدت خود از میادین، یک بار دیگر در یک مسابقه رسمی شرکت کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4046 ؛ 25 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین