طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نشده است

رئیس پلیس راهور استان اصفهان:

طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نشده است

طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نشده است
17 اسفند 1399, 15:16 / کد خبر:753338
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نشده و همچنان دوربین‌های هسته مرکزی شهر نسبت به ثبت این تخلف اقدام می‌کنند.

سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به اینکه اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نشده است، اظهار داشت: شهروندان توجه داشته باشند که در حال حاضر تمامی دوربین‌های نظارت ثبت تخلف ورود به محدوده طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان فعال بوده و در تمامی ساعات شبانه روز ترددهای غیرمجاز در این محدوده اعمال قانون می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح زوج و فرد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد، ابراز داشت: زمان اجرا طرح صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۴ بعد از ظهر و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ شب است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان همچنین به اجرای طرح ممنوعیت تردد شبانه خودروها از ساعت ۲۱ شب تا سه بامداد در شهرهای استان اصفهان اشاره کرد و گفت: این طرح همچنان برقرار است و به صورت میانگین هر شب سه هزار و ۵۰۰ خودرو به دلیل تردد در زمان تعیین شده اعمال قانون می‌شوند.

وی از ثبت تخلف عدم برگ معاینه فنی خودروها در هسته مرکزی شهر اصفهان نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: خودروهای تا چهار سال زیر مدل ساخت نیاز به برگ معاینه فنی دارند و باید برای دریافت آن به مراکز مجاز مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین