آقانیا: یک ماه است تمریناتم را شروع کرده‌ام

فاکتور درمانی‌ام را برای بهداد سلیمی فرستادم

آقانیا: یک ماه است تمریناتم را شروع کرده‌ام

آقانیا: یک ماه است تمریناتم را شروع کرده‌ام
18 اسفند 1399, 09:08 / کد خبر:753388
دارنده مدال‌های نقره جوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان تاکید کرد که حتی در ایام سخت بیماری روحیه‌اش خوب بوده و برای بازگشت به کشتی انگیزه بالای داشته است.
محمدرضا آقانیا که دی ماه بار دیگر برای درمان بیماری سرطان یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته بود، با تاکید بر اینکه وضعیتش خوب است، اظهار داشت: شکر خدا خوبم و یک ماهی می‌شود که تمرین را شروع کرده‌ام. وزنم بالا نیامده و حدودا 65 کیلوگرم هستم اما امید به خدا بهتر خواهم شد.
وی در مورد آخرین عملی که پشت سر گذاشت، تاکید کرد: آن عمل انجام شد تا توده برداشته شود که خوشبختانه نیز با موفقیت انجام شد و اکنون هم مشکلی ندارم

این فرنگی‌کار جوان گفت: روحیه‌ام خوب است، اصلا همیشه روحیه‌ام خوب بوده و انگیزه بازگشت به کشتی داشتم. به همین خاطر صددرصد برای کشتی گرفتن کارم را آغاز کرده‌ام و در بابل وزنه، دو و مرور فن  دارم.
آقانیا در مورد اینکه آیا هزینه‌های درمانش با توجه به قول‌های داده شده، پرداخت شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه کمیته ملی المپیک گفته بود کارها را پیگیری می‌کند، فاکتور آخرین جراحی که انجام دادم را برای بهداد سلیمی فرستادیم ولی هنوز تماسی در این باره نگرفتند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4046 ؛ 25 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین