موافقت عزیزی خادم با استعفای نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال

موافقت عزیزی خادم با استعفای نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال

موافقت عزیزی خادم با استعفای نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال
18 اسفند 1399, 10:08 / کد خبر:753404
شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال پس از استعفای مهدی محمدنبی با استعفای او موافقت و در پاسخ به او از زحماتش تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم به دنبال درخواست استعفای مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون، ضمن تشکر از زحمات وی در دوران مسئولیت، با درخواست استعفا موافقت کرد.
متن پاسخ رئیس فدراسیون فوتبال بدین شرح است:
«ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارزنده جنابعالی در فدراسیون فوتبال، به ویژه راهبری و مدیریت شما در فرایند اصلاح اساسنامه فدراسیون و تمهیدات شایسته شما در برگزاری انتخابات اخیر رئیس و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که روندی قانونی، شفاف و دموکراتیک داشت، در پاسخ به درخواست شما، بدین وسیله با استعفای جنابعالی از سمت دبیر کلی فدراسیون فوتبال موافقت می‌شود.
در این برهه حساس تاریخ فوتبال ملی و در آستانه مسابقات جام جهانی 2022 که نیازمند انگیزه‌های جدید، دمیدن نفس حیات‌بخش و امیدآفرین، همیاری، آرامش و هم‌افزایی همه ارکان نظام و خانواده بزرگ فوتبال هستیم با درخواست مساعدت از الطاف لایزال الهی، از زحمات ارزشمند و طولانی مدت شما در فوتبال کشور تشکر و قدردانی نموده و آرزو می‌نمایم که همچنان، دانش، تجربه و توانایی شما، در خدمت رشد و تعالی فوتبال ملی و ورزش ایران باشد.»
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین