نتیجه تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در اصفهان چه شد؟

نتیجه تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در اصفهان چه شد؟

نتیجه تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در اصفهان چه شد؟
18 اسفند 1399, 10:10 / کد خبر:753405
تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی اصفهان برای چندمین بار با جمع شدن مقابل اداره‌کل تامین اجتماعی استان اعتراض خود را به همسان نبودن حقوق دریافتی اعلام کردند.
 تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی اصفهان برای چندمین بار با جمع شدن مقابل اداره‌کل تامین اجتماعی استان اعتراض خود را به همسان نبودن  حقوق دریافتی اعلام کردند. این بازنشستگان انتظار اجرای قانون یکی شدن و تساوی حقوق با بازنشستگان کشوری و لشکری را دارند.
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده نسبت به همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار داشت: با همدلی و همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در قالب بند «واو» تبصره بودجه سال 1400 کشور مبلغ 89 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در سال آینده در نظر گرفته شد.
محسن ریاضی افزود: این موضوع در صحن علنی مجلس مطرح شد و خوشبختانه با تصویب این بند سازمان تامین اجتماعی منابع مالی لازم برای مرحله بعدی همسان سازی برای بازنشستگان این سازمان اجرا می‌شود.
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه تعداد بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر است، گفت: در سال 1400 این قانون برای آنها اجرایی می‌شود و ما می‌توانیم حقوق آنها را متناسب با قدرت خرید و هزینه‌های زندگی افزایش بدهیم.
وی ادامه داد: سال آینده بازنشستگان تامین اجتماعی علاوه بر افزایش حقوق هر ساله موضوع همسان سازی با تامین مالی در سال آینده را نیز خواهند شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین