کلنگ مترو شاهین‌شهر-اصفهان توسط رئیس‌جمهور به زمین زده می‌شود
0 -

کلنگ مترو شاهین‌شهر-اصفهان توسط رئیس‌جمهور به زمین زده می‌شود

کلنگ مترو شاهین‌شهر-اصفهان توسط رئیس‌جمهور به زمین زده می‌شود
28 شهریور 1398, 17:00 / کد خبر:75343
ماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث مترو شاهین‌شهر – اصفهان با 2 هزار میلیار تومان سرمایه‌گذاری در سفر امسال رئیس‌جمهور به استان اصفهان آغاز می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: احداث طرح مترو شاهین‌شهر – اصفهان با 2 هزار میلیار تومان سرمایه‌گذاری در سفر امسال رئیس‌جمهوری به استان اصفهان آغاز می‌شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی به جلسه اخیر در فرمانداری شاهین‌شهر و میمه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی اشاره کرد و افزود: در این جلسه همه مسؤولان نظر مشترکی داشتند مبنی بر این‌که مجوزهای لازم برای شروع احداث این طرح حداکثر تا 30 شهریور دریافت و این طرح برای مراسم کلنگ زنی با حضور رئیس جمهور آماده شود.

وی با بیان این‌که این طرح 19 کیلومتری در مسیر خود 5 ایستگاه خواهد داشت و هزینه احداث این طرح از محل سرمایه‌گذاری‌های شهرداری‌های شاهین‌شهر و اصفهان، پالایشگاه، نیروگاه و صنایع شیمیایی اصفهان، فروش تأسیسات تجاری احداث‌شده در ایستگاه‌های مسافری و بودجه‌های دولتی تأمین خواهد شد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: از ردیف 19 بودجه کشور امسال  به طرح متروی بین‌شهری شاهین‌شهر – اصفهان، مبلغی اختصاص‌یافته است و این طرح در پیوست یک بودجه سال آینده شهرداری شاهین‌شهر قرار خواهد گرفت.

به گزارش فارس، شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیش از 250 هزار نفر جمعیت در شمال شهر اصفهان واقع است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین