روحانی: سال ۱۴۰۰ سال نزول رحمت خدا برای مردم خواهد بود

روحانی: سال ۱۴۰۰ سال نزول رحمت خدا برای مردم خواهد بود

روحانی: سال ۱۴۰۰ سال نزول رحمت خدا برای مردم خواهد بود
18 اسفند 1399, 12:20 / کد خبر:753434
رئیس جمهور گفت: ان‌شالله سال ۱۴۰۰ از سال‌هایی است که خداوند رحمت خود را بر مردم نازل می‌کند و می‌توانیم پرده‌هایی که موجب آزار مردم شده را کنار بزنیم و مردم در بیماری کرونا و جنک اقتصادی موفقیت‌های بزرگی به‌دست خواهند آورد.
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارتخانه‌های تعاون و میراث فرهنگی طی سخنانی اظهار داشت: بخش فولاد ارزآوری خوبی و خصوصا در این سه سال برای کشور داشت و این سه سال، سال‌های سخت و تحریم بوده و ان‌شالله سال 1400 از سال‌هایی است که خداوند رحمت خود را بر مردم نازل می‌کند و می‌توانیم پرده‌هایی که موجب آزار مردم شده را کنار بزنیم و مردم در بیماری کرونا و جنک اقتصادی موفقیت‌های بزرگی به‌دست خواهند آورد.
رئیس‌جمهور در ابتدای این مراسم، به‌صورت ویدئوکنفرانس دستور بهره‌برداری از کارخانه گندله‌سازی سه چاهون و 2هزار و 400 مرکز مثبت زندگی خدمات بهزیستی در کشور را در حوزه طرح‌های ملی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز احیا و مرمت 320 اثر تاریخی و فرهنگی در استان گلستان و 7 پروژه میراث فرهنگی در استان همدان را در حوزه طرح‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صادر کرد. ارزش سرمایه‌گذاری این طرح‌ها 15هزار و 804میلیارد تومان است که برای 13هزار و 158نفر اشتغال به همراه دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین