ضبط لحظات درخشان فینالیست‌های «عصر جدید»/ از فرش قرمز تا صحنه سرنوشت‌ساز فینال

ضبط لحظات درخشان فینالیست‌های «عصر جدید»/ از فرش قرمز تا صحنه سرنوشت‌ساز فینال

ضبط لحظات درخشان فینالیست‌های «عصر جدید»/ از فرش قرمز تا صحنه سرنوشت‌ساز فینال
18 اسفند 1399, 13:02 / کد خبر:753441
رقابت فینالیست‌های «عصر جدید» برای پخش در شب عید مبعث ضبط شد.
فینال فصل دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران (عصر جدید)، در روز‌های گذشته ضبط شد و پنجشنبه 21 اسفند مقارن با عید سعید مبعث، روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
در روزی حساس و نفس‌گیر، پنج فینالیست عصرجدید یعنی دختران پرتلاش و ورزشکار گروه ستاره هشتم، کوچولو‌های باهوش و بااستعداد گروه فرشتگان، پسران باحال و خلاق گروه مجاز، عرفان طهماسبی جوان خوش‌صدا و خوش‌احوال بختیاری-جنوبی و ورزشکاران و مرشدان پهلوان و خوش‌نوای گروه جوانمردان ایران‌زمین، از فرش قرمز گذشتند و روی صحنه‌ای پرزرق و برق حاضر شدند تا مهیای اجرا روی صحنه سرنوشت‌ساز عصرجدید شوند.


این برنامه باشکوه و مهیج، ۲۱ اسفندماه پخش می‌شود و به محض شروع اولین اجرا، مسیر‌های دوگانه رای‌گیری مردمی باز می‌شود؛ هم از طریق صفحه عصرجدید در اپلیکیشن روبیکا و هم از طریق شماره‌گیری رایگان کد اختصاصی هر اجرا که در برنامه فینال، اعلام خواهد شد.
با اتمام پخش فینال، بینندگان میلیونی این رقابت تلویزیونی تا ۲۹ اسفندماه فرصت دارند تا به اجرا یا اجرا‌های محبوب خود رای دهند و سرنوشت قهرمان تا مقام پنجم عصرجدید را تعیین کنند.
برنامه اعلام نتایج هم شب تحویل سال پخش می‌شود و به این صورت، پرونده فصل دوم عصرجدید از پسِ بیش از یک سال و نیم، سختی و توقف‌های پیاپی به دلیل مراعات شرایط کرونایی، بسته خواهد شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین