قلعه‌نویی: تیم‌های خوزستانی هجومی هستند
0 -

قلعه‌نویی: تیم‌های خوزستانی هجومی هستند

قلعه‌نویی: تیم‌های خوزستانی هجومی هستند
29 شهریور 1398, 17:41 / کد خبر:75361
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: تیم‌های خوزستانی، هجومی و تکنیکی هستند.

به گزارش ایرنا،امیر قلعه‌نویی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل تیم نفت مسجد سلیمان، در اصفهان اظهار داشت: هر بازی برای تیم ما حکم فینال را دارد اما هنوز عیار تیم‌ها مشخص نشده است.

وی افزود: با این حال، تیم‌های خوزستانی، تیم‌های تکنیکی و خوبی هستند و ما در دیدار با نفت مسجد سلیمان برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت.

وی با بیان اینکه در دیدار قبلی با فولاد خوزستان در این استان جنوبی، لیاقت ما کسب پیروزی بود، گفت: با این وجود در آن بازی 2 امتیاز از دست دادیم در حالی که حتی یک حمله روی دروازه ما توسط حریف صورت نگرفت و اگر از فرصت‌های بدست آمده بهره می بردیم، می توانستیم پیروز میدان شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، بهتر شدن وضعیت تیمش در جدول لیگ برتر را منوط به پیروزی در مقابل نفت مسجد سلیمان دانست و گفت: در این راستا ما برای برنده شدن به میدان خواهیم رفت و از هواداران تیم خود نیز درخواست می کنم تا برای تشویق و حمایت از تیم ما که در شراسط خوبی بسر می‌برد، به ورزشگاه بیایند.

این سرمربی با تاکید بر تغییرات در ترکیب تیمش در دیدار فردا گفت: فردا هجومی تراز دیدارهای پیشین به میدان خواهیم رفت.

 قلعهنویی همچنین در باره "استنلی کیروش" و دریافت ۲ کارت زرد وی گفت: کیروش بازیکن خوبی است و وقتی با یک بازیکن فنی نمی‌توانند رقابت کنند، موضوعات دیگری را پیش می کشند.

قلعه نویی با تاکید براینکه رشد فوتبال به زیبایی‌های آن، جوانمردانه بازی کردن و رفتار حرفه ای بستگی دارد، گفت: قوانین فیفا به سمت زدن گل بیشتر است ولی وقتی در ایران از روی نیمکت به بازیکن ما توهین می شود، نشان‌دهنده این است که روش‌های دیگری نیز برای رسیدن به اهداف وجود دارد.

 وی تاکید کرد: با این حال، کیروش پذیرفته است که رفتارش را کنترل کند، در غیراین‌صورت جریمه می شود.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و نفت مسجد سلیمان از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۹:۳۰ فردا جمعه ۲۹ شهریور در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

هم‌اکنون تیم سپاهان اصفهان با هفت امتیاز در رده دوم و تیم نفت مسجد سلیمان با سه امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر فوتبال قرار دارند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین