بلیت بازی ذوب‌آهن-استقلال، فقط اینترنتی
0 -

بلیت بازی ذوب‌آهن-استقلال، فقط اینترنتی

بلیت بازی ذوب‌آهن-استقلال، فقط اینترنتی
30 شهریور 1398, 20:34 / کد خبر:75407
روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرد: تنها راه تهیه بلیت مسابقه مراجعه به درگاه الکترونیکی خرید بلیت باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان است و درمحل ورزشگاه هیچ‌گونه بلیتی در ورزشگاه فروخته نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان، باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد خرید بلیت الکترونیک برای کلیه هواداران الزامی و ورود آن‌ها به ورزشگاه تنها با در دست داشتن پرینت بلیت الکترونیک یا تصویر آن بر روی موبایل خود  به همراه کارت ملی جهت ثبت بارکد خوان گیت‌ها امکان‌پذیر است.

باشگاه ذوب‌آهن از کلیه هواداران خواسته است از آوردن وسایل همراه مانند کوله‌پشتی، لپ‌تاپ، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، بطری آب و وسایل ممنوعه
مانند اسپری، ادکلن،  دخانیات، فندک،، وسایل دودزا و محترقه  و سایر موارد جداً خودداری کند چرا که از ورود آن‌ها جلوگیری خواهد شد.

همچنین از هواداران خواسته شده با توجه به فروش بلیت الکترونیکی مسابقه، صرفاً از طریق سایت و سامانه باشگاه ذوب‌آهن اصفهان هواداران از حضور بدون داشتن بلیت مربوطه در ورودی‌های ورزشگاه در روز مسابقه جدا خودداری نمایند زیرا تنها راه تهیه بلیت مسابقه مراجعه به درگاه الکترونیکی خرید بلیت باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان است و درمحل ورزشگاه هیچ‌گونه بلیتی فروخته نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین