بیش از ۲۷۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در شاهین شهر برگزار می‌شود
0 -

همزمان با هفته دفاع مقدس:

بیش از ۲۷۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در شاهین شهر برگزار می‌شود

بیش از ۲۷۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در شاهین شهر برگزار می‌شود
1 مهر 1398, 18:19 / کد خبر:75476
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۲۷۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار می شود.

به گزارش ایمنا از شهرستان شاهین شهر و میمه، سرهنگ مسعود جهانگیری در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: در این هفته ۲۷۵ برنامه در سطح مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج، مدارس و نمایشگاه دفاع مقدس شهرستان برگزار می شود.

وی برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس در شهرهای مختلف، شب‌های شعر دفاع مقدس، یادواره شهدای طلبه و روحانی، روایتگری خاطرات دفاع مقدس در مدارس و مساجد، غبار روبی گلزارهای شهدا، مسابقات ورزشی و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرها و روستاها را از مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شاهین شهر و میمه ادامه داد: در  نمایشگاه دفاع مقدس شهرستان، ۲۰ غرفه فعال است که مهمترین آن غرفه های فضای مجازی، تجهیزات دفاعی، خدمات جهاد سازندگی در مناطق محروم، فرهنگی، جامعه زنان و دفاع مقدس، مشاغل خانگی و بهداشت و درمان است که تا ۱۰ مهر در بوستان مادر(بانک استان) شاهین شهر  پذیرای علاقه مندان خواهد بود.  

وی افزود: این نمایشگاه صبح ها ویژه دانش آموزان و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۳ پذیرای عموم مردم است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸، شماره 3654 ؛ 23 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین