آغاز بارش‌های پاییزی در نیمه غربی استان اصفهان از روز چهارشنبه

آغاز بارش‌های پاییزی در نیمه غربی استان اصفهان از روز چهارشنبه

آغاز بارش‌های پاییزی در نیمه غربی استان اصفهان از روز چهارشنبه
8 مهر 1398, 14:20 / کد خبر:75838
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی ناپایدار بر روی استان طی امروز، گفت: بارش‌های پراکنده از روز چهارشنبه در نیمه غربی استان پیش‌بینی می‌شود.

ابراهیم هنرمند روز دوشنبه در گفت وگو با ایمنا، با اشاره به استقرار جوی ناپایدار روی استان، اظهار کرد:  وضعیت جوی بیشتر مناطق استان امروز  به‌صورت صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.
وی با بیان اینکه روز سه‌شنبه جو نسبتاً پایدار بر استان حاکم است، افزود: از روز چهارشنبه افزایش ابر و بارش پراکنده در مناطق غرب و جنوب‌ غرب پدیده غالب این مناطق خواهد بود.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش یک تا دو درجه ای دما در ۲۴ ساعت آینده، گفت: چوپانان با دمای ۳۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان  خواهند بود.
هنرمند با بیان اینکه غبار صبحگاهی همچنان پدیده غالب کلانشهر اصفهان است، اظهار کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا به ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز دوشنبه هشتم مهرماه با میانگین ۱۰۵ در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس ثبت شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹، شماره 3829 ؛ 15 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین