بلیت دیدار سپاهان و ذوب اینترنتی به فروش می‌رسد

بلیت دیدار سپاهان و ذوب اینترنتی به فروش می‌رسد

بلیت دیدار سپاهان و ذوب اینترنتی به فروش می‌رسد
10 مهر 1398, 12:44 / کد خبر:75936
مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: بلیت دیدار بین تیم‌های فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان به صورت اینترنتی و با وارد کردن کد ملی فروخته خواهد شد و هواداران تیم‌ها برای تهیه بلیت به ورزشگاه نقش جهان مراجعه نکنند.

حمید باقری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: همان طور که پیش از این نیز بارها توسط مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام شده است ، در فصل جاری لیگ برتر تهیه بلیت به صورت اینترنتی است و برای این مسابقه  از طریق سایت باشگاه سپاهان به نشانی : https://www.sepahanscticket.com در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برای خرید بلیت الکترونیکی این دیدار درج کد ملی هنگام خرید الزامی است گفت:  همچنین برای ورود به ورزشگاه برگه چاپ شده بلیت خریداری شده و همراه داشتن  کارت ملی الزامی و ضروری است.

وی افزود: هواداران تیم‌های سپاهان و ذوب آهن از طریق درگاه الکترونیکی بلیت تهیه کنند و بدون داشتن آن به ورزشگاه مراجعه نکنند که طبق قانون از ورود آنان جلوگیری می شود.

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان  جمعه ۱۲ مهر از ساعت ۱۷ و ۵ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.

هم اکنون تیم فولاد مبارک سپاهان با ۱۱ امتیاز در صدر جدول و ذوب آهن نیز با ۴ امتیاز در رده ۱۳ لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه۱۷ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4027 ؛ 17 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه۱۷ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین