تغییرات دمای هوای اصفهان در ۲۴ ساعت آینده
0 -

تغییرات دمای هوای اصفهان در ۲۴ ساعت آینده

تغییرات دمای هوای اصفهان در ۲۴ ساعت آینده
12 مهر 1398, 19:38 / کد خبر:76046
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه امروز بارش رگبار پاییزه، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید برای غرب، جنوب و مرکز استان پیش بینی می شود، گفت: روز یکشنبه جوی پایدار بر استان حاکم خواهد شد.

ابراهیم هنرمند روز جمعه در گفت و گو با ایمنا با اشاره به ادامه ناپایداری های جوی در استان، اظهار کرد: امروز بارش رگبار پاییزه، رعد و برق و وزش باد شدید در برخی مناطق به ویژه غرب، جنوب و تا حدی مرکز استان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه پدیده غالب در بیشتر مناطق استان به صورت افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود، ادامه داد: وقوع گرد و خاک محلی در مناطق مرکزی به ویژه شرق استان طی امروز دور از انتظار نیست.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش سه درجه ای کمینه دما در ۲۴ ساعت آینده، گفت: کاشان با دمای ۳۴ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با پنج درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان پیش بینی می شود.

هنرمند افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.

وی با اشاره به بارش های ۲۴ ساعت گذشته در برخی مناطق استان، اظهار کرد: بیشترین میانگین بارش به ترتیب در فریدونشهر با یک میلی متر،  داران و بویین میاندشت با ۴.۶ میلی متر، زرین شهر ۲.۱ میلی متر، گلپایگان ۱.۳ میلی متر و چادگان شش دهم میلی متر بوده است.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان  خاطرنشان کرد: احتمال بارش پراکنده طی امروز در مناطق شرقی به ویژه نایین یا ورزنه نیز وجود دارد.

وی افزود: روز یکشنبه جوی پایدار بر استان حاکم خواهد شد.

 کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز جمعه- دوازدهم مهرماه- با میانگین ۶۹ در وضعیت قابل قبول(سالم) است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸، شماره 3678 ؛ 21 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین