کارشناس داوری: گل سالم ذوب‌آهن به اشتباه مردود شد
0 -

کارشناس داوری: گل سالم ذوب‌آهن به اشتباه مردود شد

کارشناس داوری: گل سالم ذوب‌آهن به اشتباه مردود شد
13 مهر 1398, 19:54 / کد خبر:76101
کارشناس داوری فوتبال گفت: در دقیقه 83 گل ذوب‌آهن سالم بود و کمک‌داور دوم اشتباه کرد، این صحنه کار خوب تیم داوری را خراب کرد.

نوذر رودنیل امروز در گفت‌و‌گو با فارس در خصوص داوری بازی سپاهان و ذوب‌آهن در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی‌های دربی همیشه از لحاظ امتیاز و هواداران حساس هستند.

کارشناس داوری فوتبال اصفهان افزود: با این که بازی برای هر دو تیم مهم بود، تیم‌ها بازی جوانمردانه‌ای را بازی کردند و از همین رو تیم داوری مشکل زیادی نداشت.

وی با بیان این‌که داور بازی موعود بنیادی‌فر بود، گفت: گل سپاهان در نیمه اول به درستی آفساید اعلام شد اما هر 2 گل سپاهان که به ثمر رسید سالم بودند؛ برای هر 2 تیم چند خطا در طول بازی باید اعلام می‌شد، که متاسفانه گرفته نشد.

رودنیل با اشاره به این‌که اخطار‌هایی که به بازیکنان داده شد، درست بود، تصریح کرد: در دقیقه 39 در محوطه جریمه سپاهان خطای هند اتفاق نیفتاد و پنالتی رخ نداد، همچنین در اواسط نیمه دوم توپ به دست بازیکن سپاهان برخورد نکرد و پنالتی نبود.

کارشناس داوری فوتبال اصفهان همچنین یادآور شد: در دقیقه 83 گل ذوب‌آهن سالم بود و کمک‌داور دوم اشتباه کرد و آفساید گرفت، این صحنه کار خوب تیم داوری را خراب کرد؛ تصمیم تأثیر‌گذاری بود و با توجه به زمان باقی‌مانده شاید نتیجه بازی تغییر می‌کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2۲ آبان ۱۳۹۸، شماره 3653 ؛ 22 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2۲ آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین