شکایت باشگاه ذوب‌آهن از داوری شهرآورد اصفهان
0 -

شکایت باشگاه ذوب‌آهن از داوری شهرآورد اصفهان

شکایت باشگاه ذوب‌آهن از داوری شهرآورد اصفهان
15 مهر 1398, 19:23 / کد خبر:76212
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: باشگاه از داور شهرآورد اصفهان به دلیل ضایع کردن حق این تیم به فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

احمد جمشیدی عصر دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا تصریح کرد: بررسی‌های صورت گرفته از سوی باشگاه ذوب‌آهن و همچنین دیدگاه‌های کارشناسان امر نشان داد که قضاوت موعود بنیادی‌فر و تیم داوری در شهرآورد اصفهان به ضرر این تیم بوده و در برخی صحنه‌های مهم حقش ضایع شده است.

وی با ابراز نارضایتی از داوری شهرآورد اصفهان بیان کرد: در این بازی پنالتی و یک گل برای ذوب‌آهن گرفته نشده و یک آفساید اشتباه هم به ضرر این تیم سوت زده شد.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه تیم در فصل گذشته نیز از داوری‌ها ضرر کرده و نزدیک به ۲۲ امتیاز از دست داد، اظهارداشت: مگر یک تیم چقدر فرصت گلزنی پیدا می‌کند که بتواند پیروز میدان شود؛ با اینکه می‌دانیم دیگر امتیازی به ما داده نمی‌شود، شکایت خود را تنظیم و به فدراسیون فوتبال فرستادیم.

وی همچنین شایعه‌های مربوط به برکناری علیرضا منصوریان را تکذیب کرد و افزود: این مربی جوان به همراه کادر فنی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد چرا که کسب نکردن نتیجه، دلخواه تیم فنی نبوده و بیشتر بر اثر بی دقتی بازیکنان و داوری‌ها بوده است.

جمشیدی ادامه داد: بر اساس دیدگاه کارشناسان فوتبال، اگر عدالت داوری در شهرآورد اصفهان رعایت می‌شد، ذوب‌آهن می‌توانست این دیدار را حتی با اختلاف ۲ گل پیروز شود.

وی تاکید کرد: در این راستا به جد پیگیر موضوع هستیم و از حق باشگاه ذوب‌آهن دفاع خواهیم کرد.

سی و هفتمین شهرآورد دیار نصف‌جهان، عصر روز گذشته بین تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان با حضور بیش از ۱۰ هزار نفر تماشاگر به میزبانی ورزشگاه نقش جهان برگزار شد و در نهایت با گل‌های گیورگی ولیسانی و کیروش استنلی به سود سپاهان پایان یافت.

موعود بنیادی‌فر با همراهی حسن ظهیری، حسن یوسفی، براتعلی مولوی، علی بای و محمدباقر پورباقر قضاوت این دیدار حساس را برعهده داشتند.

سپاهان در پایان هفته ششم لیگ برتر با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و ذوب‌آهن با چهار امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه۲۴ مهر ۱۳۹۸، شماره 3634 ؛ 24 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین