کلنگ قطار شاهین شهر- اصفهان به زمین زده خواهد شد
0 -

کلنگ قطار شاهین شهر- اصفهان به زمین زده خواهد شد

کلنگ قطار شاهین شهر- اصفهان به زمین زده خواهد شد
15 مهر 1398, 19:40 / کد خبر:76213
رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: آئین کلنگ زنی پروژه قطار شاهین شهر- اصفهان در سفر ریاست محترم جمهوری به این استان به زمین زده می‌شود.

اسماعیل فرهادی در گفت و گو با ایلنا در اصفهان اظهار کرد: صبح امروز جلسه شورای عالی فنی و امور زیر بنایی و حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی جهت بررسی نهایی طرح ایمن سازی مسیر مترو اصفهان- شاهین شهر در تهران برگزار شد.

وی تصریح کرد: در جلسه امروز میزبان وزیر محترم راه و شهرسازی، معاون عمرانی استانداری اصفهان و برخی از اعضای شورای شهر شاهین شهر در آن حضور داشتند.

رئیس شورای شهرستان شاهین شهر و میمه خاطرنشان کرد: در این جلسه پیشنهادها و ملاحظات ایمنی و بهسازی پروژ کمیته تخصصی شورای عالی فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرهادی یادآور شد: در این جلسه مصوب شد که آئین کلنگ زنی این پروژه در سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان به زمین زده شود.

وی در پایان از همکاری مجموعه وزارت راه و شهرسازی، معاونت عمرانی استانداری اصفهان، نماینده مجلس و سایرین در به ثمر نشستن این پروژه تقدیر و تشکر کرد و گفت: مسیر مترو شاهین شهر-اصفهان نزدیک به چهارده کیلومتر و دارای چهار ایستگاه در طول مسیر است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه۲۴ مهر ۱۳۹۸، شماره 3634 ؛ 24 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین