سومین جشنواره سراسری تئاتر روح‌الله برگزار می‌شود
0 -

سومین جشنواره سراسری تئاتر روح‌الله برگزار می‌شود

سومین جشنواره سراسری تئاتر روح‌الله برگزار می‌شود
21 مهر 1398, 10:44 / کد خبر:76416
سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان با هدف اشاعه و ترویج اندیشه و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله در بخش‌های نمایشنامه نویسی، تئاتر خیابانی و تئاتر صحنه‌ای (ویژه استان اصفهان) برگزار می‌شود.

همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان در متن فراخوان این جشنواره عنوان کرده است: امام خمینی (ره) ودیعه خداوند سبحان در زمان‌ ما بود. حجت خدا بر ما و نشانه‌ عظمت الهی، قانون مدار نظم در زندگی فردی و اجتماعی، شاگرد صدیق، مومن و مخلص مکتب نبوی بود. سادگی و بی پیرایگی و استغنای ذاتی، شخصیت آن زاهد وارسته را در مرتبه‌ای از ارتقاء قرار می‌دهد که هرگز تن به آرایش خویشتن با پدیده‌های رنگارنگ و چشمگیر اهل دنیا نمی‌سپارد.موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان به منظور پاسداشت ارزش‌های آن بزرگ مرد الهی و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله را با موضوع سیره عملی، شخصیت و اندیشه حضرت امام خمینی (ره) در بخش‌های: نمایشنامه نویسی، تئاتر خیابانی و تئاتر صحنه‌ای (ویژه استان اصفهان) را در اسفند 98 برگزار می‌نماید.

هنرمندان می‌توانند با پرداختن به شخصیت امام راحل و سایر موضوعات با محوریت اندیشه و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره) از قبیل: وحدت، آزادی و آزادگی، مردم سالاری، وصیت نامه امام خمینی (ره)، ساده زیستی، اعتدال، اخلاق و کرامت انسانی، عدالت، عبادت، امام و دفاع مقدس، امام و انقلاب اسلامی، امام و خانواده، امام و جوانان، شخصیت زن، استکبار ستیزی، قانون مداری، عقل گرایی، امید به آینده، مبارزه با تحجر و خرافات، تربیت، هنر و هنرمندان، نماز و قرآن، بسیج و تفکر بسیجی، شهید و شهادت، توسل و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و موضوعات مشابه اقدام به ارسال اثر نمایند.

علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت https://isf.icpikw.ir ضمن تکمیل فرم تقاضا اطلاعات مربوطه را بارگذاری کنند.

 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸، شماره 3654 ؛ 23 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین