ارتقای کیفیت خدمات با برگزاری مسابقات مهارت‌های بهره‌برداران آبفا
0 -

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان مطرح کرد

ارتقای کیفیت خدمات با برگزاری مسابقات مهارت‌های بهره‌برداران آبفا

ارتقای کیفیت خدمات با برگزاری مسابقات مهارت‌های بهره‌برداران آبفا
22 مهر 1398, 17:21 / کد خبر:76483
مرحله استانی اولین دوره مسابقات ملی مهارت‌های فنی و تخصصی بهره‌برداران کشور در اصفهان آغاز شد.

به گزارش اصفهان امروز، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در مراسم آغاز این دوره از مسابقات گفت: بهره‌برداران طلایه‌داران عرصه خدمت‌رسانی در صنعت آبفا به آحاد مردم هستند باید با ارتقا مهارت‌های لازم و کسب دانش روز با ارائه خدمات مطلوب رضایت‌مندی مشترکین را بیش‌ازپیش جلب نمایند.

هاشم امینی با تأکید بر نظم و انضباط در انجام وظایف محوله تصریح کرد: فعالان در صنعت آبفا باید با رعایت نظم و انضباط کاری و از سوی دیگر با ارتقا مهارت‌های لازم درصدد ارائه خدمات پایدار به مردم باشند که این امر هدف غایی تلاشگران صنعت آبفا است.

او ارتقا کیفیت خدمات به مشترکین را یکی از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد و بیان داشت: با برگزاری رقابت سالم در این دوره مسابقات قطعا مهارت‌های لازم به‌منظور ارائه خدمات بهینه به مشترکین ارتقا می‌یابد؛ و این مهم هدف اصلی برگزاری این مسابقات بوده است.

امینی خطاب به بهره‌برداران شرکت آبفا اصفهان که در این مسابقات به رقابت می‌پردازند اعلام کرد: از بهره‌برداران شرکت آبفا اصفهان انتظار می‌رود در رقابتی سالم به مرحله نهایی این دوره از مسابقات راه یابند چراکه  آبفا اصفهان که یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌ها در صنعت محسوب می‌شود در بسیاری از زمینه‌ها در صنعت آبفا در کشور پیشرو است.

او افزود: آبفا صنعتی است خدماتی که باید فعالان در این صنعت تمام لحظات خدمات زیربنایی و حیاتی را در اختیار متقاضیان قرار دهند، پس کسب مهارت‌های عملی بیش از هر عامل دیگری مؤثر در ارائه خدمات پایدار به مشترکین است.

مرحله استانی اولین دوره مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی  بهره‌برداران آب و فاضلاب کشور طی ۳ روز در ۵ بخش در سایت دائمی آموزش اصفهان برگزار می‌شود.

نصب انشعاب آب، نصب انشعاب فاضلاب، تعمیر خطوط آب، تعمیرات تابلوهای مدار فرمان برق و کنترل کیفی آزمون‌های شیمیایی آب است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸، شماره 3655 ؛ 25 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین