اکران ۷ پویانمایی منتخب کانون پرورش فکری کودکان، در اصفهان
0 -

اکران ۷ پویانمایی منتخب کانون پرورش فکری کودکان، در اصفهان

اکران ۷ پویانمایی منتخب کانون پرورش فکری کودکان، در اصفهان
22 مهر 1398, 18:55 / کد خبر:76491
مدیر پردیس سینمایی اصفهان از اکران رایگان پویانمایی‌های منتخب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اصفهان برای نخستین بار خبر داد.

محمد پناهی‌نژاد روز دوشنبه به ایرنا گفت: چهاردهمین برنامه باشگاه فیلم هنر و تجربه به نمایش هفت انیمیشن منتخب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص دارد.

وی افزود: این برنامه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چهارشنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی اصفهان برگزار می‎شود. 

پناهی فرد اظهار داشت: انیمیشن‌های ایرانی می‌توانند دریچه‌های جدیدی در بازارهای پایدار و نو در حوزه پویانمایی و صنایع وابسته ایجاد کند.

 وی اضافه کرد: فیلم‌های «لی‌لی حوضک»(وجیه‌الله فردمقدم)،«شنگول و منگول»(فرخنده ترابی)،«بهادر»(عبدالله علیمراد)،«خواب»(علیرضا چیتایی)، «پرنده سکوت»(لیسا جمیله برجسته)،«ریشه در آسمان» (فرخنده ترابی) و «مادر بزرگ پرنده»(فاطمه گودرزی)، عنوان‌های هفت انیمیشنی است که در باشگاه فیلم هنر و تجربه اصفهان به نمایش درمی‎آیند.

مدیر پردیس سینمایی اصفهان، تماشای این آثار را برای مردم رایگان اعلام کرد و گفت: کانون پرورش فکری به‌عنوان نهادی باسابقه در عرصه تولیدات کودکان و نوجوانان، در سال‌های اخیر با مشارکت شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه انیمیشن‌سازی به‌دنبال تقویت بازارهای جانبی مبتنی بر شخصیت‌ها و قهرمان‌های ایرانی در حوزه تولیدات وابسته به پویانمایی است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دوره جدید فعالیت‌های سینمایی خود، نخستین بار است که با مشارکت بخش خصوصی و  باشگاه فیلم هنر و تجربه و با هدف حمایت و تقویت صنعت انیمیشن کشور، قصد اکران عمومی انیمیشن‌های منتخب خود را دارد.

 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین