میزبانی ذوب‌آهن از مس کرمان در جام حذفی
0 -

میزبانی ذوب‌آهن از مس کرمان در جام حذفی

میزبانی ذوب‌آهن از مس کرمان در جام حذفی
22 مهر 1398, 19:30 / کد خبر:76494
در مرحله یک‌هشتم جام حذفی فوتبال تیم ذوب‌آهن اصفهان میزبان مس کرمان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، با مشخص شدن تیم‌های حاضر در مرحله یک‌هشتم جام حذفی فوتبال دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و مس کرمان از ساعت 16:50 روز چهارشنبه 24 مهرماه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند.

شاگردان منصوریان در مرحله قبل در دیداری سخت و پرفشار در بوشهر در مقابل پارس جنوبی بعد از تساوی یک‌بریک در وقت قانونی، موفق شدند با یک ضربه پنالتی در وقت اضافی با نتیجه 2 بر یک پارس را شکست دهند و وارد مرحله یک هشتم شوند.

گاندوهای اصفهانی را می‌توان باتجربه‌ترین تیم در جام حذفی دانست، که البته این روزها باوجود بازی‌های زیبایی که به نمایش می‌گذارند کمتر نتیجه‌ای که استحقاق آن را دارند به دست می‌آورند. شاگردان منصوریان در 9 بازی که از ابتدای فصل در آسیا، لیگ و جام حذفی انجام داده‌اند تنها یک پیروزی در جام حذفی به دست آورده‌اند که این آمار خوبی برای این ذوبی‌ها نیست.

منصوریان و تیمش خوب می‌دانند که برای رفتن به مراحل بالاتر و پیدا کردن روحیه برای ادامه مسابقات لیگ چاره‌ای جز شکست دادن مس کرمان در خانه ندارند.

اما مس کرمان حریف سبزپوشان ذوب‌آهن در مرحله قبلی جام حذفی کمی شرایط مشابه به حریف خود داشت، آن‌ها در تهران به مصاف بادران تهران رفتند و در پایان وقت‌های قانونی و اضافی به تساوی یک‌بریک رسیدند اما در ضربات پنالتی این مس بود که با نتیجه 4 بر 2 به برتری دست‌یافت و به یک‌هشتم صعود کرد.

مسی‌ها که این روزها در دسته یک هم شرایط مشابهی همانند ذوب‌آهن دارند، نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و در میانه‌های جدول قرار دارند، بنابراین آن‌ها هم چیزی برای از دست دادن ندارند و با تمام وجود به دنبال پیروزی در این میدان هستند تا شانس خود را برای ادامه راه در جام حذفی بیشتر کنند.

اما شرایط دو تیم ذوب‌آهن و مس کرمان در فصل گذشته به این صورت بود که ذوب‌آهن در مرحله یک شانزدهم مقابل شهر خودرو قرار گرفت و با شکست 2 بر یک وداع زودهنگامی و تلخ با جام حذفی داشت، اما مس‌ها فصل گذشته تا مرحله یک‌چهارم بالا آمد اما در این مرحله مقابل سپاهان قدرتمند قرار گرفتند و با شکست در ضربات پنالتی حذف شدند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸، شماره 3655 ؛ 25 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین