پیش بینی بارندگی در روز جمعه
0 -

پیش بینی بارندگی در روز جمعه

پیش بینی بارندگی در روز جمعه
23 مهر 1398, 20:30 / کد خبر:76546
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه در سه روز آینده جوی نسبتا پایدار بر استان حاکم است، گفت: پایان هفته با گذر امواج ناپایدار بر روی استان احتمال بارشهای رگباری خفیف وجود دارد.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با ایمنا با اشاره به استقرار جوی نسبتا پایدار بر روی استان در سه روز آینده، اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق در این مدت به‌صورت کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت، افزود: چوپانان با دمای ۲۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان خواهند بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان ادامه داد: بیشینه دما هوای در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۲۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا به ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می رسد.

هنرمند با اشاره به گذر امواج ناپایدار بر روی استان از روز پنجشنبه، اظهار کرد: احتمال بارش خفیف در روز جمعه وجود دارد و از روز یکشنبه هفته آینده نیز بارندگی برای استان پیش‌بینی می‌شود.

وی همچنین به بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان اشاره کرد و گفت: بیشترین بارش‌ها  به ترتیب از شهرهای میمه با میانگین ۶.۹ میلی‌متر، خوانسار با میانگین ۶.۸ میلی‌متر، بویین میاندشت با میانگین ۱.۹ میلی‌متر، چادگان با میانگین ۱.۱ میلی‌متر و کلانشهر اصفهان با میانگین یک میلی‌متر گزارش شده و بارش‌های دیگر شهرهای استان نیز کمتر از یک میلی‌متر بوده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین