برگزاری دومین همایش "طراحی دارو"
0 -

برگزاری دومین همایش "طراحی دارو"

برگزاری دومین همایش "طراحی دارو"
24 مهر 1398, 14:43 / کد خبر:76572
مدیر دفتر تخصصی جوان گفت: دومین همایش" طراحی دارو"، روز پنجشنبه ۲۵ مهر در خانه جوان برگزار می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه اکبرزاده، مدیر دفتر تخصصی جوان گفت:  صنعت داروسازی ایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی صنعتی کاملا وابسته و وارداتی بود، اما با پیروزی انقلاب و تربیت جوانان مختصصی در رشته‌های حوزه علوم دارویی و داروسازیی ایران به خودکفایی رسید و اکنون بیش از ۹۵ درصد داروی مصرفی در کشور تولید می‌شود، اما همچنان این صنعت و فارغ التحصیلان رشته‌های وابسته به آن نیازمند حمایت هستند.
او ادامه داد: با توجه به این که تعداد زیادی از فارغ التحصیلان رشته‌های علوم پایه بیکار هستند و باید جذب بازار کار شود همایش "طراحی دارو در اصفهان" برگزار می‌شود.
مدیر دفتر تخصصی جوان  با بیان اینکه این همایش از سوی خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری شرکت بیوکمپ در اصفهان برگزار می‌شود، افزود: این شرکت زیر نظر سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت ثبت شده است و در جهت کشف، طراحی و فروش دارو فعالیت می‌کند.
اکبرزاده ادامه داد: مخاطبین این همایش فارغ التحصیلان رشته‌های زیست شناسی، شیمی، شیمی دارویی، داروسازی، نرم افزار محاسباتی و علاقه‌مندان حضور در صنعت دارو هستند.
او بیان کرد: این همایش به مباحثی همچون آینده شغلی، طراحی دارو و زیست فناوری و کسب درآمد در شرایط بحرانی می‌پردازد.
اکبرزاده ادامه داد: دومین همایش "طراحی دارو در اصفهان" روز پنجشنبه ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در خانه جوان واقع در خیابان لاله، جنب پارک باقوشخانه برگزار می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین