جابجایی ۳۵۰ هزار زائر اربعین توسط اتوبوسرانی اصفهان
0 -

جابجایی ۳۵۰ هزار زائر اربعین توسط اتوبوسرانی اصفهان

جابجایی ۳۵۰ هزار زائر اربعین توسط اتوبوسرانی اصفهان
25 مهر 1398, 17:30 / کد خبر:76619
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: ناوگان اعزامی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان در مرزهای مهران و چزابه تا امروز با بیش از ۹۰۰ سرویس تعداد ۳۵۰ هزار زائر اربعین حسینی را جابجا کرده اند.

قدرت افتخاری در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: تعداد ۸۶ دستگاه اتوبوس اعزامی شرکت واحد در دو مرز مهران و چزابه با ۲۰۰ نفر نیروی انسانی در حال سرویس دهی و جابجایی زائران اباعبدالله الحسین(ع) هستند.

وی با بیان اینکه ۶۶ درصد ناوگان اعزامی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان در مرز مهران و مابقی در مرز چزابه سرویس دهی می کنند، تصریح کرد: تدابیر لازم برای جایگزین کردن اتوبوس‌های اعزامی انجام شده تا خطوط اتوبوسرانی شهر مشکلی در سرویس‌دهی به مسافران نداشته باشند.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه خاطرنشان کرد: امکانات و تجهیزات خوبی پیش بینی و قطعات پشتیبان تهیه شده است تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد و شاهد توقف هیچ اتوبوسی به دلیل نقص فنی نباشیم.

 وی با بیان اینکه میزان کرایه جابجایی مسافران بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است، گفت: بر اساس دستورالعمل‌های مشخصی که توسط اتحادیه اتوبوسرانی ابلاغ شده، فعالیت نیروهای اعزامی طبق برنامه‌ریزی‌ها می‌باشد.

افتخاری یادآور شد: تمام اتوبوس‌های اعزامی مربوط به بخش خصوصی است تا سرویس‌دهی مناسب انجام شود و خطوط شهری اصفهان نیز با مشکلی مواجه نشود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین