تغییرات دمای هوای اصفهان در ۲۴ آینده
0 -

تغییرات دمای هوای اصفهان در ۲۴ آینده

تغییرات دمای هوای اصفهان در ۲۴ آینده
26 مهر 1398, 14:15 / کد خبر:76639
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز با گذر موج ناپایدار ضعیف، احتمال رگبار پراکنده در مناطق غربی و جنوبی استان وجود دارد و از روز شنبه بارش‌های رگباری پراکنده را در استان داریم.

فاطمه زهرا سیدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار بر روی استان طی 2 روز آینده است، اظهار کرد: بر این اساس در اکثر مناطق استان، وضعیت جوی به صورت صاف، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان در ادامه افزود: فردا با گذر موج ناپایدار ضعیف، احتمال رگبار پراکنده در مناطق غربی و جنوبی استان وجود دارد، نقشه‌های هواشناسی بیانگر ناپایداری‌هایی برای هفته آینده است، از روز شنبه بارش‌های رگباری پراکنده را در استان داریم و برای روزهای یکشنبه و دوشنبه ناپایداری‌های بارشی بهتری در استان اصفهان خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه طی 24 ساعت آینده، دمای هوا در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت، اعلام کرد: دمای هوای شهر اصفهان امروز در گرم‌ترین ساعات به 27 درجه سانتی‌گراد و فردا در سردترین ساعات به 9 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

سیدان در پایان خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت آینده، گرم‌ترین نقطه استان، خوروبیابانک با 31 درجه سانتی‌گراد و سردترین نقطه استان، بویین‌میاندشت با 2 درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸، شماره 3654 ؛ 23 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین