پیش بینی رگبار و رعد و برق در غرب و جنوب اصفهان
0 -

پیش بینی رگبار و رعد و برق در غرب و جنوب اصفهان

پیش بینی رگبار و رعد و برق در غرب و جنوب اصفهان
27 مهر 1398, 18:30 / کد خبر:76665
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از روز یکشنبه، گفت: ناپایداری های جوی از فردا تا روز سه شنبه در بیشتر مناطق به ویژه مناطق غرب و جنوب استان به صورت رگبارهای متناوب با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهد بود.

ابراهیم هنرمند با اشاره به استقرار جوی ناپایدار بر روی استان در سه روز آینده، اظهار کرد: امروز وضعیت جوی به صورت افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید است.

وی افزود: ناپایداری های جوی از فردا تا روز سه شنبه  در بیشتر مناطق به ویژه مناطق غرب و جنوب استان به صورت رگبارهای متناوب گاهی با رعد و برق  وزش باد شدید موقتی خواهد بود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان  با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، ادامه داد: بویین میاندشت با دمای چهار درجه سانتی گراد بالای صفر و چوپانان با دمای ۲۹ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرم ترین مناطق استان پیش بینی می شود.

هنرمند گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۲۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا به ۱۲ درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸، شماره 3673 ؛ 16 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین