قیمت روز خودرو یکشنبه ۲۸ مهر
0 -

افزایش قیمت خودروهای سایپا از سر گرفته شد

قیمت روز خودرو یکشنبه ۲۸ مهر

قیمت روز خودرو یکشنبه ۲۸ مهر
28 مهر 1398, 11:18 / کد خبر:76682
خودرو‌های سایپا و اغلب محصولات ایران خودرو امروز با افزایش قیمت به استقبال مشتریان بازار آمده‌اند. طوری که خودرو‌های سایپا تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و محصولات ایران خودرو تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده‌اند. در طرف مقابل محصولات کرمان موتور امروز با کاهش قیمت مواجه شده و اختلافشان با قیمت کارخانه بیشتر شده است.

قیمت محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور بر خلاف ایران خودرو و سایپا، امروز با کاهش قیمت در بازار ظاهر شده‌اند و اختلاف قیمت آنها با کارخانه بیشتر شده است. جک J4 امروز در بازار حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به 135میلیون تومان رسیده است. با این حال کارخانه کرمان موتور همچنان در طرح‌های فروش قیمت جک J4 را حدود 15میلیون بالاتر، یعنی 150میلیون در نظر می‌گیرد. جک S3 هم امروز با کاهش قیمت دو میلیونی مواجه شده و در بازار با قیمت 184میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. در حالی که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول تقریبا 26میلیون گران‌تر یعنی 210میلیون تومان اعلام شده است. جک S5 وضعیت مشابهی دارد. این خودرو امروز یک میلیون ارزان شده و تا 259میلیون تومان پایین آمده. این محصول در بازار حدود 40میلیون ارزان‌تر از کارخانه فروخته می‌شود. 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰ ۱۸۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۵۹,۰۰۰,۰۰۰۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۹ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۷ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۵ میلیون تومان است و حدود هفت میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۲ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۳ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM 315 هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۵ میلیون تومان است و حدود ۱۵ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک۱۸۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33 ۲۱۹,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2۲ آبان ۱۳۹۸، شماره 3653 ؛ 22 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2۲ آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین