پرواز اصفهان _ رامسر برقرار شد

پرواز اصفهان _ رامسر برقرار شد

پرواز اصفهان _ رامسر برقرار شد
7 آبان 1398, 18:55 / کد خبر:76972

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان از برقراری پرواز اصفهان _ رامسر و برگشت در این مسیر خبر داد.

حسن امجدی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این پرواز به‌صورت هفتگی و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود.

او گفت: این پرواز ساعت ۹ صبح روزهای یکشنبه هر هفته از اصفهان صورت می‌گیرد و ساعت ۱۳ همان روز از رامسر وارد فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی می‌شود.

به گفته او، پرواز چهارشنبه هم ساعت هفت و ۲۰ دقیقه از اصفهان به مقصد رامسر انجام می‌شود و ساعت ۱۱ و ۲۰ دقیقه به فرودگاه اصفهان بازمی‌گردد.  

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به درخواست مکرر مسافران، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی این اداره کل در برنامه زمستانی خود علاوه بر برقراری پرواز در مسیر اصفهان - رامسر، اقدام به برقراری پرواز در مسیرهای تبریز و بندرعباس و افزایش پرواز در مسیرهای شیراز و آبادان کرده است.

امجدی گفت: با برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی هما در این مسیرها، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه اصفهان به شهرهای تبریز، بندرعباس، شیراز و آبادان به ترتیب به سه، هفت، سه و پنج پرواز در هفته افزایش پیدا خواهد کرد.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه احتیاطی تمام پروازهای فرودگاه مهرآباد و امام خمینی و بیش از ۶۰ درصد از پروازهای داخلی فضای کشور است.

همچنین فرودگاه اصفهان، معین فرودگاه‌های تهران و ۱۰ استان دیگر در زمان بروز حوادث غیرمترقبه است.

این فرودگاه هم‌اکنون به شهرهای نجف و بغداد عراق، کویت، دبُی امارات عربی متحده، استانبول ترکیه و تفلیس گرجستان پرواز مستقیم دارد.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با ۱۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 5 بهمن ۱۳۹۸، شماره 3715 ؛ 05 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 5 بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین