آغاز چهارمین دوره مسابقات الکترونیک
0 -

آغاز چهارمین دوره مسابقات الکترونیک

آغاز چهارمین دوره مسابقات الکترونیک
13 آبان 1398, 20:20 / کد خبر:77184
چهارمین دوره مسابقات الکترونیک در اصفهان آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسوول برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات در رشته‌های فیفا 20، پی ای اس 20، تنیس روی میز، فوتبال دستی، فوتبال سه نفره و بیلیارد به مدت پنج روز تا هجدهم آبان در مجموعه تفریحی و ورزشی پرواز منطقه مرداویج اصفهان برگزار می‌شود.
مهدی دواتگر با بیان‌اینکه این مسابقات فقط در بخش آقایان برگزار می شود گفت: 400 ورزشکار از استان‌های تهران، اصفهان، فارس و بوشهر در این مسابقات با هم به رقابت می‌پردازند و نفرات برتر، اردیبهشت‌ سال آینده به مسابقات بین المللی اربیل عراق اعزام می شوند.
وی افزود: هنوز امکان نام‌نویسی و حضور در این بازی‌ها وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به آدرس اینترنتی rezvanigame.com مراجعه کنند.
با اشاره به اینکه نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب دو هزار، هشتصد و دویست دواتگر دلار دریافت می‌کنند گفت: احکام قهرمانی، مدال و جوایز نفرات برتر در هر کدام از رشته‌ها در پایان مسابقات، به آنها اهدا می‌شود.
این رقابت‌ها از سال 95 تاکنون به همت این مجموعه و با همکاری معاونت فرهنگی و ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران با هدف شور و نشاط اجتماعی و ایجاد اوقات فراغت سالم و فرهنگ صحیح استفاده از بازی‌های رایانه‌ای در استان برگزار شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸، شماره 3654 ؛ 23 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین