درخشش روزنامه اصفهان امروز در جشنواره مطبوعات استان
0 -

درخشش روزنامه اصفهان امروز در جشنواره مطبوعات استان

درخشش روزنامه اصفهان امروز در جشنواره مطبوعات استان
14 آبان 1398, 19:24 / کد خبر:77224
آثاری از روزنامه اصفهان امروز، روزنامه رویداد امروز، پایگاه خبری اصفهان امروز آنلاین و پایگاه خبری طنز نیمروز به‌عنوان زیرمجموعه‌های گروه رسانه‌ای رویداد پارسی موفق به کسب جوایز برتر در بخش‌های مختلف یازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های الکترونیک استان اصفهان شدند

اصفهان امروز| آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های الکترونیک استان اصفهان با حضور مسئولان استانی و کشوری در حالی برگزار شد که گروه رسانه‌ای رویداد پارسی در ۴ بخش مطبوعات و رسانه‌های الکترونیک اصفهان مقام‌های برتر را از آن خود کرد؛ به‌این‌ترتیب محمدابراهیم احتشامی از روزنامه رویداد امروز در بخش صفحه‌آرایی موفق به کسب مقام نخست، محمد فرمان آرا در بخش تیتر حرفه‌ای با عنوان «قدم‌رو تا بهشت» از روزنامه اصفهان امروز موفق به کسب مقام سوم، رضا امینی در بخش عکس با عنوان «نمایش کوران» موفق به کسب مقام دوم و فاطمه کاویانی در بخش آب و محیط‌زیست با عنوان «مردم اصفهان سکوت کردند، ریزگردها اعتراض»، موفق به کسب مقام برتر شد. هم‌چنین در بخش طنز مکتوب از پایگاه خبری طنز نیمروز آقایان ابوالفضل قاسمی با عنوان «اندر صداوسیما» رتبه نخست، مهدی ایروانی با عنوان «لغت‌نامه» رتبه دوم و مصطفی علوی با عنوان «داستان عجیب عمو شدن جوجه اردک زشت» رتبه سوم را کسب کردند. این در حالی است که در بخش جوانان، ورزش و نشاط؛ اثر اسماعیل امینی در بخش موضوعی با عنوان «رقصیدن خواص آزاد است» برگزیده شد. در بخش حقوق شهروندی اثر مصطفی علوی با عنوان «جای مجلس کاشکی باغ مجلس داشت» از پایگاه خبری طنز نیمروز برگزیده شد.

یازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های الکترونیک استان با تقدیر از نفرات برگزیده از میان 800 اثر ارسالی در چهار بخش موضوعی، حرفه‌ای، ویژه و جانبی در مجتمع استاد فرشچیان اصفهان برگزار شد. استان اصفهان دارای ۴۷۳ رسانه دارای مجوز رسانه است که از این تعداد ۲۵۸ رسانه، چاپی و مابقی پایگاه خبری و الکترونیکی هستند. این استان دارای ۱۱ روزنامه، ۴۳ هفته‌نامه، ۲۰ دوهفته‌نامه، ۶۴ ماهنامه، ۱۸ دوماهنامه و ۸۱ فصلنامه است.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین