گالری گردی در اصفهان
0 -

گالری گردی در اصفهان

گالری گردی در اصفهان
17 آبان 1398, 14:00 / کد خبر:77265
در حالی که آبان ماه به از نیمه عبور کرده است و روز های سرد کم کم خودی نشان می دهند گالری های هنری بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت است.
به گزارش ایمنا، پاییز به نیمه رسیده و هنرمندان، تحقق هدف های خود را در برگزاری نمایشگاه هایشان میبینند لیکن حضور هنردوستان مایه دلگرمی هنرمندان است‌.

نقش خانه

"صدای پای رنگ" نمایشگاه  گروهی منتخب اثارنگارگری کاشان است که جمعه ۱۷ آبان ماه در گالری نقش خانه که واقع در چهارباغ عباسی ابتدای امادگاه روبروی هتل عباسی ساختمان سوره حوزه هنری میزبان حضور شما عزیزان می‌باشند.

اکنون

"رویاپردازی های زن مالیخولیایی" نمایشگاه مرجان اندرودی در گالری اکنون است.این نمایشگاه ۱۷ آبان ماه در خیابان خاقانی بن بست حریر کوچه افشین ۱۴ شماره۹ افتتاح می شود.

گذار

"حال عمومی" نمایشگاه گروهی ایران_ارمنستان جمعه ۱۷ آبان ماه در گالری گذار واقع در خیابان حکیم نظامی کوی سنگتراش های غربی،نبش بن بست سعدی پلاک ۱۵ برگزار می شود.

کتابخانه مرکزی

"رویای کودکان" دومین نمایشگاه و حراج آثار هنری باهدف حمایت از تحصیل سلامتی و بیمه عمر کودکان کار آسیب دیده ۱۸ آبان ماه در کتابخانه مرکزی افتتاح می شود.

سایان

نمایشگاه نقاشی کارگاه باران از جمعه 17 آبان ماه در گالری سایان افتتاح می شود و تا 28 آبان میزبان شما خواهد بود این نگارخانه در خیابان آذر، بن بست سی و دوم واقع شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین