افزایش غلظت آلاینده‌ها تا پایان هفته در اصفهان
0 -

افزایش غلظت آلاینده‌ها تا پایان هفته در اصفهان

افزایش غلظت آلاینده‌ها تا پایان هفته در اصفهان
19 آبان 1398, 18:55 / کد خبر:77365

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری به سبب استقرار هوای سرد و خشک شرایط برای افزایش غلظت آلاینده های جوی در کلانشهر اصفهان، مناطق مرکزی و شمالی از جمله کاشان مهیا است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،آسیه آقایی کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم جوی پایدار در استان طی روز‌های آینده، اظهار کرد: از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری به سبب استقرار هوای سرد و خشک شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در کلانشهر اصفهان، شهرک‌های صنعتی، مناطق مرکزی و شمالی از جمله کاشان مهیا است.

او با بیان اینکه شدت افزایش غلظت آلاینده‌ها در نیمه اول روز خواهد بود، ادامه داد: غبار آلودگی، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا در این هفته پدیده جوی غالب در اصفهان خواهد بود.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اضافه کرد: چوپانان و خوروبیابانک با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای هفت درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سرد‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

آقایی افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات صبح فردا به صفر درجه سانتی گراد می‌رسد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 18 آذر ۱۳۹۸، شماره 3675 ؛ 18 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 18 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین