برگزاری مسابقات بین المللی اسکواش جوانان به میزبانی اصفهان
0 -

به مناسبت روز نکوداشت اصفهان؛

برگزاری مسابقات بین المللی اسکواش جوانان به میزبانی اصفهان

برگزاری مسابقات بین المللی اسکواش جوانان به میزبانی اصفهان
20 آبان 1398, 11:20 / کد خبر:77376
رئیس هیئت اسکواش استان اصفهان گفت: امیدوارم در این دوره از مسابقات با توجه به امتیاز میزبانی استان اصفهان اسکواش بازان استان خوش بدرخشند.

هدی محمدی در گفت‌وگو با ایمنا با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی اسکواش در شهر اصفهان، اظهار کرد: مسابقات بین المللی اسکواش جوانان اصفهان از ۲۸ آبان ماه لغایت ۳۱ آذر به مناسبت روز نکوداشت اصفهان در مجموعه های شهید دستغیب خیابان بزرگمهر و مجموعه سیتی سنتر در دو بخش دختران و پسران در رده های سنی کمتر از ۹ تا کمتر از ۱۹ سال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال با استقبال خوبی نسبت به اولین دوره ای از مسابقات که در سال ۹۶ برگزار کردیم روبرو هستیم، ادامه داد: نزدیک به ۲۵۰ نفر شرکت کننده داخلی برای حضور در مسابقات ثبت نام کرده اند. کشور اردن با اعزام تیمی متشکل از  چهار بازیکن به علاوه یک مربی و یک سرپرست در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت. در حال رایزنی هستیم تا چند کشور دیگر تا زمان برگزاری مسابقات به جمع شرکت کنندگان اضافه شوند. دو داور از کشور کویت  این دیدارها را در کنار داوران خوب ایرانی قضاوت خواهند کرد.

رئیس هیئت اسکواش استان اصفهان با اشاره به افزایش جایزه در این دوره رقابت ها، تصریح کرد: با توجه به اینکه در ادوار مختلف اسکواش بازان اصفهانی مدال های خوبی را در بخش پسران و در بخش دختران کسب کردند، انتظار مدال آوری از ورزشکاران اصفهانی بالا است.

وی ادامه داد: امیدوارم در این دوره از مسابقات با توجه به امتیاز میزبانی استان اصفهان، اسکواش بازان استان خوش بدرخشند. جایزه این دوره از رقابت‌ها با افزایش هزار دلار نسبت به دوره قبلی، ۳ هزار دلار است که می‌تواند به عنوان یک عامل مهم باعث افزایش انگیزه در ورزشکاران شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸، شماره 3681 ؛ 25 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین