سریال «تب تاب» کلید خورد/ یک ملودرام اجتماعی خانوادگی

به کارگردانی داریوش مختاری؛

سریال «تب تاب» کلید خورد/ یک ملودرام اجتماعی خانوادگی

سریال «تب تاب» کلید خورد/ یک ملودرام اجتماعی خانوادگی
23 شهریور 1400, 14:11 / کد خبر:773853
سریال «تب تاب» به کارگردانی داریوش مختاری به تازگی جلوی دوربین رفته است.
​به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سیمافیلم، مهدی شفیعی تهیه‌کننده سریال «تب تاب» درباره این مجموعه بیان کرد: تصویربرداری سریال «تب و تاب» با موضوع ملودارم اجتماعی از روز یکشنبه ۲۱ شهریور با ضبط صحنه‌های خارجی آغاز شد. این سریال با موضوع خانواده ایرانی و توجه به سبک زندگی آماده می‌شود.
وی افزود: در این مجموعه تلاش شده تا موضوعاتی که خانواده با آن درگیر است را در بستر یک ملودرام اجتماعی روایت کنیم. این سریال در ۲۵ قسمت آماده خواهد شد و امیدواریم طبق برنامه‌ریزی کار پیش برود.
این تهیه کننده در ادامه درباره پیش‌بینی زمان تصویربرداری سریال گفت: در شرایط معمول با تلورانس ۵ تا ۱۰ درصدی سریال نزدیک به ۶ یا ۷ ماه تصویربرداری دارد اما متاسفانه شرایط با توجه به شیوع کرونا قابل پیش‌بینی نیست. تمهیدات لازم برای پیشگیری در کار انجام می‌شود اما ابتلا به بیماری قابل پیش‌بینی نخواهد بود. با توجه به این مهم که سریال تعدد بازیگر و تنوع لوکیشن خواهد داشت، امیدواریم که بدون مشکل و بروز اتفاقات غیرمترقبه کاری باکیفیت و در خور توجه ارائه دهیم.
در این سریال بازیگرانی همچون محمود پاک‌نیت، فرشته سرابندی، حدیث نیکرو، خیام وقار کاشانی، عطا عمرانی، نسرین مرادی، فهیمه مومنی، ریحانه رضی و افسانه ناصری به ایفای نقش می‌پردازند.
تعدادی از عوامل اصلی سریال عبارتند از: نویسنده و کارگردان: داریوش مختاری، تهیه‌کننده: مهدی شفیعی، مدیر فیلمبرداری: علی محمد قاسمی، مدیر تولید: میلاد لکی، مدیر صدابرداری: علیرضا نوین‌نژاد، طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری، طراح چهره‌پردازی: علیرضا خورشیدی.
«دل‌شوره» از جمله آثار داریوش مختاری کارگردان مجموعه «تب و تاب» است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵شهریور ۱۴۰۰، شماره 4167 ؛ 25 شهریور 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵شهریور ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین