سامانه بارشی شنبه وارد اصفهان می‌شود
0 -

سامانه بارشی شنبه وارد اصفهان می‌شود

سامانه بارشی شنبه وارد اصفهان می‌شود
20 آبان 1398, 15:30 / کد خبر:77396
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پیش‌بینی جوی آرام و پایدار تا پایان هفته جاری، گفت: هفته آینده با ورود امواج ناپایدار از سمت غرب به استان، احتمال بارندگی در روزهای شنبه و یکشنبه در برخی مناطق استان دور از انتظار نیست.

زهرا سیدان در گفت‌وگو با ایمنا با اشاره به پیش‌بینی جوی آرام و پایدار تا پایان هفته برای استان اصفهان، اظهار کرد: شرایط برای غبار آلودگی طی این مدت در مناطق مرکزی و صنعتی به ‌ویژه کلانشهر اصفهان مهیا است.

وی افزود: وضعیت جوی بیشتر مناطق استان اصفهان نیز به صورت صاف تا کمی ابری خواهد بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: هفته آینده با ورود امواج ناپایدار از سمت غرب به استان، احتمال بارندگی در روزهای شنبه و یکشنبه در برخی مناطق استان دور از انتظار نیست .  

سیدان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، ادامه داد: کاشان با دمای ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا به یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 24 آذر ۱۳۹۸، شماره 3680 ؛ 24 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 24 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین