امیدواریم نمایشگاه در روز پایانی رونق بگیرد
0 -

امیدواریم نمایشگاه در روز پایانی رونق بگیرد

امیدواریم نمایشگاه در روز پایانی رونق بگیرد
23 آبان 1398, 17:00 / کد خبر:77474
مدیر مسئول نشر آمیس گفت: استقبال و توجه تا به امروز خوب بوده است، اما به نسبت سال گذشته هنوز مراجعه قابل توجهی نداشته‌ایم ولی هرچه به روزهای پایانی نزدیک می‌شویم اطلاع رسانی بیشتر و به رونق نمایشگاه افزوده می‌شود.

در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اصفهان مدیر انتشارات آمیس در گفت‌وگو با ایمنا در خصوص این نمایشگاه اظهار کرد: استقبال و توجه تا به امروز خوب بوده است، اما به نسبت سال گذشته هنوز مراجعه قابل توجهی نداشته‌ایم ولی هرچه به روزهای پایانی نزدیک می‌شویم اطلاع رسانی بیشتر و به رونق نمایشگاه افزوده می‌شود.

معصومه جمالی مهر با تشکر از برگزاری این چنین نمایشگاهی ادامه داد: تا امروز از روند نمایشگاه با توجه به زحمت های زیادی که کشیده شده راضی هستیم.

مدیر انتشارات آمیس با اشاره به حیطه فعالیت خود که کتاب کودک و نوجوان است، گفت: به تازگی یک همکاری با آقای میلاد جهانگیری کارشناس مشاوره و خانم دکتر میعاد سیفی پور روانشناس و مدرس دانشگاه آزاد خوراسگان داشتیم و کارهایی را با همکاری آن‌ها تالیف کردیم که در روز دوم به نمایشگاه رسید و در رابطه با یک روانشناسی ساده برای نوجوانان است؛ این کتاب ها به نوجوان نوعی خود دوستی را می آموزد.

جمالی‌مهر با بیان اینکه استقبال از کتاب های جدید النشر خوب و جزء کتاب های پرفروش بوده است، افزود: کتاب های آموزشی بیشتر از طرف مربیان و مدیران مهدهای کودک و والدین کودکان مورد استقبال و توجه قرار گرفته و امیدواریم هرچه به روزهای پایانی نزدیک می‌شویم بر رونق نمایشگاه افزوده شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 18 آذر ۱۳۹۸، شماره 3675 ؛ 18 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 18 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین