رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند
0 -

رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند

رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند
26 آبان 1398, 18:23 / کد خبر:77548
 رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان به رانندگان توصیه کرد که با توجه به بارش برف و باران و لغزنده بودن جاده‌های غربی و جنوبی استان با احتیاط کامل برانند.
سرهنگ حسین پورقیصری عصر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از لحظاتی پیش نخستین برف پاییزی در جاده‌های غرب و جنوب استان اصفهان شروع به بارش کرد و کاهش شدید دما در این مناطق موجب لغزندگی مسیرها شده است.
وی اظهارداشت: اکنون جاده‌های نطنز - اصفهان، داران - الیگودرز، دامنه - خوانسار، نجف آباد - تیران، سمیرم - یاسوج، سمیرم - شهرضا به دلیل بارش برف و کاهش دما بسیار لغزنده است.
رییس پلیس راه اصفهان از شهروندان خواست تا با رعایت مدیریت زمان سفرهای خود و رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی با خودروهای دیگر از بروز حادثه برای خود و دیگران جلوگیری کنند.
وی به رانندگان توصیه کرد که قبل از حرکت و سفر از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه است که به لحاظ موقعیت خاص آن در مرکز و به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.
این استان دارای ۳۹۹ کیلومتر آزادراه، یک هزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزادراه است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 18 آذر ۱۳۹۸، شماره 3675 ؛ 18 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 18 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین