تدوام بارش برف و باران در استان اصفهان
0 -

تدوام بارش برف و باران در استان اصفهان

تدوام بارش برف و باران در استان اصفهان
28 آبان 1398, 15:12 / کد خبر:77606
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: بارش برف و باران در بیشتر مناطق به ویژه نیمه شرقی استان اصفهان ادامه دارد.

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با ایمنا، با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارش زا در دو روز آینده، اظهار کرد: بارش برف و باران در بیشتر مناطق به ویژه نیمه شرقی استان اصفهان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده سه درجه کاهش خواهد داشت، افزود: بویین میاندشت با دمای ۱۵ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و خوروبیابانک با دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان پیش‌بینی می شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: بیشینه دمای هوا در  کلانشهر اصفهان امروز به هفت درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما در ساعات اولیه صبح فردا به یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر می رسد.

هنرمند به میزان بارندگی های ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان اشاره کرد و گفت: بیشترین بارش‌ها از اردستان با میانگین ۱۱.۲ میلی‌متر، دهاقان با میانگین ۹.۵ میلی‌متر، فریدون‌شهر با میانگین هفت میلی‌متر (شش سانتی‌متر برف)، داران با میانگین ۴.۸ میلی‌متر، سمیرم با میانگین چهار میلی‌متر، بویین میاندشت با میانگین ۲.۶ میلی‌متر و خوانسار با میانگین ۱.۱ میلی‌متر (چهار سانتی‌متر برف) گزارش شده است.

وی با بیان اینکه بارندگی ها در سایر مناطق استان کمتر از یک میلی‌متر بوده است، افزود: میانگین بارشی روز گذشته در کلانشهر اصفهان نیز نیم میلی‌متر بوده است.  

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸، شماره 3677 ؛ 20 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین