کوهساری: صدور قبوض برق نجومی فقط برای مردم است /مسئولان وزارت نیرو قبوض برق خود را رسانه‌ای کنند

در تذکری

کوهساری: صدور قبوض برق نجومی فقط برای مردم است /مسئولان وزارت نیرو قبوض برق خود را رسانه‌ای کنند

کوهساری: صدور قبوض برق نجومی فقط برای مردم است /مسئولان وزارت نیرو قبوض برق خود را رسانه‌ای کنند
12 مهر 1400, 12:35 / کد خبر:776104
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس به افزایش قبوض برق مردم گلستان اعتراض کرد و خواستار رسانه ای شدن قبوض برق مسئولان وزارت نیرو شد.
غلامعلی کوهساری نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس  در نشست علنی امروز (دوشنبه ۱۲ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ،گفت: افزایش چند برابری قبوض برق در استان گلستان و شهرستان رامیان و آزادشهر در حالی که در فصل تابستان و ایام پیک مصرف در روز ۷ الی ۸ ساعت قطعی برق وجود داشت عین بی عدالتی و بی انصافی مسئولان وزارت نیرو است.
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با اشاره به ارقام نجومی ۴  و نیم میلیون تومانی ، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی و بالاتر برای قبوض برق مشترکین خانگی ، تاکید کرد: از مدیران وزارت نیرو و توانیر می‌خواهم قبوض برق مصرفی خودشان را رسانه ای کنند تا مشخص شود برای آن‌ها چگونه محاسبه شده و برای مشترکین خانگی مانند مردم استان گلستان چگونه محاسبه می‌شود.
وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر کشور، ادامه داد: عدم پرداخت حقوق با مزایای کارکنان و کارگران شهرداری‌ها به ویژه شهرداری‌های شهر‌های کوچک موجب شده برخی از کارگران مرخصی گرفته و با عنوان کارگر روزمزد کار کنند؛ چرا که چندین ماه است حقوق و مزایا دریافت نکرده اند؛ از این رو وزارت کشور باید به داد این اقشار برسد.
کوهساری تاکید کرد: مردم استان گلستان به عنوان یکی از استان‌های محروم کشور از رئیس جمهور انتظار دارند به این استان سفر کرده و به مشکلات آن‌ها رسیدگی کند.
وی اظهار کرد: تعیین تکلیف رتبه بندی معلمان، یکسان سازی حقوق بازنشستگان، رسیدگی به وضعیت معلمان قرآن و طرح امین و همچنین تبدیل وضعیت نیرو‌هایی که از امتیاز ایثارگری برخوردار هستند باید مورد توجه قرار بگیرد؛لازم به ذکر است که با توجه به آغاز سال تحصیلی لازم است وزیر آموزش و پرورش هرچه سریع‌تر معرفی شود.
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰، شماره ؛ 08 آذر 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین