هلال احمر اصفهان به ۱۱۸ نفر امدادرسانی کرد
0 -

هلال احمر اصفهان به ۱۱۸ نفر امدادرسانی کرد

هلال احمر اصفهان به ۱۱۸ نفر امدادرسانی کرد
28 آبان 1398, 15:25 / کد خبر:77611
رییس اداره عملیات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: این نهاد در پی بارش‌ها و افت دما در ۴۸ ساعت گذشته و افزایش حوادث جاده‌ها به ۱۱۸ حادثه‌دیده در این استان امدادرسانی کرد.
محمد محمدی در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این خدمات در فریدونشهر و فریدن واقع در غرب، پادنا و سمیرم در جنوب و نطنز در شمال شرقی استان انجام شد.
وی ادامه داد: در این مدت ۱۴ مورد حوادث جاده‌ای نیز رخ داد که با امدادرسانی به موقع، خوشبختانه خسارت جانی رخ نداد.
رییس اداره عملیات جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که سفر به مناطق کوهستانی باید با آمادگی لازم صورت پذیرد، تصریح کرد: بی عیب بودن خودرو، همراه داشتن زنجیرچرخ و وسایل ایمنی، لباس گرم، غذای اضافی و دارو از ضروریات تردد در مناطق برف‌خیز  به شمار می‌رود و بدون رعایت این موارد باید از سفر اجتناب کرد.
محمدی خاطرنشان کرد: بیمارانی که از داروی خاص استفاده می‌کنند این دارو را در سفر همراه داشته باشند، زیرا بسیار دیده شده که بیماران قلبی یا دیابتی از تیم‌های امداد و نجات هلال احمر در جاده‌ها یک داروی تخصصی را طلب می‌کنند.
اداره کل هواشناسی اصفهان روز گذشته (دوشنبه) با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به افت محسوس دما و یخبندان تا ۲ روز آینده در استان هشدار داد.
بارش برف از صبح امروز بیشتر جاده اصلی استان را فرا گرفت و مسیرهای داران - الیگودرز، نطنز - کاشان، فریدون‌شهر - پشت‌کوه، فریدون‌شهر - داران، داران - نجف آباد، داران - چادگان، گلپایگان - خمین، گلپایگان - موته، زرین شهر - شهرکرد ، سمیرم- پشته، کنارگذر غرب، آزادراه نطنز - اصفهان، اصفهان - میمه و میمه - دلیجان بیش از سایر مناطق با بارش همراه بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 24 آذر ۱۳۹۸، شماره 3680 ؛ 24 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 24 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین