نفت مسجدسلیمان برابر ذوب آهن یک بازیکن غایب دارد

نفت مسجدسلیمان برابر ذوب آهن یک بازیکن غایب دارد

نفت مسجدسلیمان برابر ذوب آهن یک بازیکن غایب دارد
4 آذر 1398, 16:10 / کد خبر:77779
مهران حسنوند مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجدسلیمان  اظهار داشت: عباس عسگری هافبک تیم که از ناحیه رباط صلیبی پا دچار آسیب‌ شده است در بازی مقابل ذوب آهن نمی‌تواند برای تیم نفت مسجدسلیمان به میدان برود. مصدومیت عسگری جدی است و احتمال می رود که کادر فنی یک بازیکن دیگر را جایگزین او کند.
به گزارش جماران،وی افزود: سعید آهنی بازیکن جوان تیم ما که به دلیل غیبت در اردوی تیم ملی، از سوی فدراسیون فوتبال سه جلسه محروم شده بود در این دیدار تیم ما را همراهی می‌کند. 
مدیر رسانه ای تیم نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تمرینات تیم پس از ۲ روز تعطیلی  از امروز از سر گرفته می شود گفت: تاکنون نتایج خوبی در مسابقات کسب کردیم و تلاش می کنیم روند خوبمان را ادامه دهیم. نفتی‌های مسجدسلیمان بعد از برد پرسپولیس در هفته یازدهم، در برابر ذوب آهن از انگیزه خوبی برخوردار هستند. آنها در بازی‌های خانگی نشان دادند که تیم دست و پا بسته‌ای نبوده و تاکنون تیم‌های پرمهره‌ای  همچون استقلال، شهر خودرو و فولاد را متوقف کردند. نفت مسجدسلیمان به همراه سپاهان اصفهان تنها تیم‌های بدون شکست لیگ به شمار می‌روند، شاگردان تارتار در مقابل ذوب آهن به دنبال تداوم روند شکست ناپذیری خود هستند. به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب ۱۷ امتیاز در مکان ششم رده‌بندی قرار دارد. شاگردان تارتار در صورت پیروزی برابر ذوب‌آهن می‌توانند جایگاهشان را در جدول بهبود دهند.دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ذوب‌آهن هشتم آذرماه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، شماره 3717 ؛ 03 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین