خط و نشان سپاهان برای پرسپولیس و استقلال

خط و نشان سپاهان برای پرسپولیس و استقلال

خط و نشان سپاهان برای پرسپولیس و استقلال
27 مهر 1400, 08:08 / کد خبر:777931
در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر، سپاهان به مصاف مس رفسنجان می‌رود.
هفته اول رقابت‌های لیگ برتر از امروز شروع می‌شود که در حساس‌ترین بازی سپاهان، یکی از مدعیان قهرمانی، در خانه به مصاف مس رفسنجان می‌رود. با توجه به اینکه بازی فولاد – پرسپولیس به روز جمعه موکول شده، بازی امروز سپاهان با مس، مهم‌ترین بازی روز محسوب می‌شود.
به گزارش فرارو، فارغ از حساسیت‌های موجود در بازی نخست، به نظر می‌رسد این دیدار شروعی برای سپاهانِ عصر جدید است تا این بار فرصت قهرمانی را به راحتی از دست ندهد. این تیم اصفهانی فصل گذشته، تا آخرین هفته برای رسیدن به عنوان قهرمانی می‌جنگید، ولی نهایتا این کورس را به پرسپولیس واگذار کرد.
امسال، اما شرایط فرق کرده و سپاهان نه تنها موفق به حفظ ستاره‌های کلیدی اش شده بلکه توانسته دو فوق ستاره باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، دو رقیب جدی شان در مسیر قهرمانی، را هم از چنگ آن‌ها درآورد. گرفتن شهریار مغانلو نه تنها خط حمله سپاهان را تقویت کرد بلکه به ضعف خط حمله پرسپولیس منجر شد. همانطور که جذب مسعود ریگی از استقلال، نه تنها کمربند میانی سپاهان را نفودناپذیر نشان داده بلکه خط میانی استقلال را هم متزلزل کرده است.
سپاهان البته چندین خرید مهم دیگر از جمله فرشاد احمدزاده را هم داشته و در کنار تمدید قرارداد بازیکنانی مثل سروش رفیعی و سجاد شهباززاده، مدعی اصلی قهرمانی در رقابت‌های این دوره لیگ برتر هستند. آن‌ها قرار است از همین امروز برای استقلال و پرسپولیس خط و نشان بکشند.
به گزارش فرارو، سپاهان امروز سه شنبه از ساعت ۱۸ میزبان مس رفسنجان خواهد بود.
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰، شماره 4229 ؛ 13 آذر 1400
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین