آلودگی هوا تا کی میهمان اصفهان است؟

آلودگی هوا تا کی میهمان اصفهان است؟

آلودگی هوا تا کی میهمان اصفهان است؟
4 آذر 1398, 20:02 / کد خبر:77794
افزایش غلظت آلاینده ها طی روزهای گذشته هوای اصفهان را تا حد ناسالم برای عموم رساند و این شهر و شهرستان های همجوار را به تعطیلی کشانده است. اما این آلودگی تا کی میهمان اصفهان خواهد بود؟
اصفهان امروز :  بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی از بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بارش برف و باران در شمال‌غرب و غرب کشور پیش‌بینی می‌شود اما مناطق مرکزی سهمی از این سامانه نخواهند داشت. 
 بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز دوشنبه جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما در اغلب مناطق کشور حاکم است و این شرایط تا روز چهارشنبه ۶ آذرماه ادامه دارد.
همچنین پیش بینی شده است که تا اواسط روز پنج‌شنبه به تدریج بر غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای بزرگ و صنعتی نظیر تهران، اصفهان، اراک و کرج افزوده می‌شود و آن طور که به نظر می رسد که آلودگی هوا تا آخر هفته میهمان اصفهان خواهد بود. 
از بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بارش برف و باران در شمال‌غرب و غرب کشور پیش‌بینی می‌شود که روز پنج‌شنبه بارش در این مناطق ادامه دارد.
فعالیت سامانه بارشی روز پنج‌شنبه در شمال‌غرب و غرب کشور  به شکل رگبار باران همراه با وزش باد و در مناطق مرتفع و کوهستانی به شکل برف است و به تدریج این سامانه استان‌های واقع در جنوب‌غرب و مناطقی از جنوب کشور را دربرمی‌گیرد.
آسمان تهران کمی ابری همراه با مه رقیق و غبار صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
8 آذر 1398 00:19
مهمان:
سلام تورابخدا ماشینها رابرقی کنید وبرای همه خودروها درسرلوله دودکش،  فیلتر نصب کنندکه دودرافیلتر کندورایحه بهاری تولید کند وهمه ازاین الودگی نجات پیدا کنندوامار سرطان کاهش یابد وباپیشگیری تاوان کمتری دهیم ممنون
+4 -
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین