ورود موج بارشی به اصفهان از پنجشنبه / آلودگی تا آخر هفته میهمان اصفهان

ورود موج بارشی به اصفهان از پنجشنبه / آلودگی تا آخر هفته میهمان اصفهان

ورود موج بارشی به اصفهان از پنجشنبه / آلودگی تا آخر هفته میهمان اصفهان
5 آذر 1398, 16:34 / کد خبر:77821
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به نفوذ موج بارشی به کشور از روز پنجشنبه، گفت: این سامانه نیمه غربی استان اصفهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
ابراهیم هنرمند در گفت و گو با ایمنا با اشاره به تداوم جوی آرام و پایدار بر استان، اظهار کرد: وضعیت جو در بیشتر مناطق استان در دو روز آینده به صورت نیمه ابری تا ابری، مه رقیق و گاهی افزایش ابر و وزش باد ملایم خواهد بود.
وی با بیان اینکه امروز و فردا (چهارشنبه) وارونگی دما و افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه در کلانشهر اصفهان باعث کاهش کیفیت هوا و دید افقی می شود، افزود: آلودگی هوا تا روز پنجشنبه ادامه دارد اما با ورود سامانه ناپایدار از بعد از ظهر پنجشنبه وضعیت کیفی هوا بهبود می یابد.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به نفوذ امواج بارشی به کشور در پایان هفته، گفت: این سامانه بارشی مناطق غربی استان اصفهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و احتمال بارش در نیمه غربی استان وجود دارد.
هنرمند با اشاره به افزایش دو تا پنج درجه ای بیشینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده، اظهار کرد: خوروبیابانک با دمای ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای چهار درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سرد ترین مناطق استان خواهند بود.
وی افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به یک درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین