شهریاری: از سوریه و لبنان شناخت کافی داریم

شهریاری: از سوریه و لبنان شناخت کافی داریم

شهریاری: از سوریه و لبنان شناخت کافی داریم
3 آبان 1400, 08:40 / کد خبر:778559
ملی‌پوش بسکتبال بانوان کشورمان می‌گوید: با سوریه و لبنان در مسابقات غرب آسیا بازی کرده‌ایم و شناخت کافی داریم.
فائزه شهریاری با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با تیم‌های سوریه و لبنان در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا و مسابقات غرب آسیا بازی کرده‌ایم و از این دو تیم شناخت کافی داریم و امیدوارم همان چیزی که هستیم را به نمایش بگذاریم و از مسابقات موفق بیرون بیاییم.
وی درخصوص تیم اندونزی که در صورت صعود به مرحله دوم مسابقات کاپ آسیا رقابت خواهند کرد، اظهار داشت: از تیم اندونزی شناخت کافی نداریم، اما کادر فنی از این تیم شناخت کافی دارد و امیدوارم آن بازی را نیز با موفقیت پیشت سربگذاریم و با کسب عنوان قهرمان به سید یک مسابقات کاپ آسیا صعود کنیم.
ملی‌پوش بسکتبال کشورمان با اشاره به اینکه برای نخستین بار رقابت در کاپ آسیا را تجربه می‌کند، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار این تجربه را کسب می‌کنیم، اما کادر فنی برای تک تک لحظات تمرینات‌مان برنامه‌ریزی کرده است و ما هر روز پیشرفت کرده‌ایم و 99 درصد آماده هستیم تا پایان اردو هم به حداکثر آمادگی می‌رسیم. 
وی با بیان اینکه بازی تدارکاتی ترکیه در بالا رفتن آمادگی تیم کمک می‌کند، افزود: بازی‌های تدارکاتی حکم مسابقات را برای ما دارد و چون نسبت به کشورهای دیگر بازی‌های بین‌المللی کمی داشتیم این مسابقات می‌تواند سکوی پرتاب و کسب مقام برای ما باشد.
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰، شماره 4230 ؛ 14 آذر 1400
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین