۲ دختر کوچک پرستو ناوردی کجا هستند؟!

۲ دختر کوچک پرستو ناوردی کجا هستند؟!

۲ دختر کوچک پرستو ناوردی کجا هستند؟!
3 آبان 1400, 09:08 / کد خبر:778570
مردی که گفته می‌شود باعث کورشدن همسرش در آبادان شده بود پرونده کیفری دارد.
پرستو ناوردی زن جوان آبادانی و مادر دو کودک است. ویدئوی پرستو ناوردی از خشونت خانگی پرده برداشت. پرستو ناوردی گفت توسط شوهر معتادش شکنجه شده و شوهر پرستو ناوردی چشمان او را کور کرده است. شوهر پرستو ناوردی هم چنان فراری است.
پرستو ناوردی نام زن جوانی است که از مدتی قبل انتشار یک ویدئو از صحبت‌های او باعث آزردگی خاطر کاربران فضای مجازی شد.
این زن آبادانی از خشونت خانگی و شکنجه‌های همسر معتادش صحبت کرد و روایت هولناک و تکان دهنده او قلب هر شنونده‌ای را به درد می‌آورد.
او می‌گفت:"همسرم به خاطر ظن بی دلیل ناشی از مصرف مواد مخدر، من را کتک می‌زد. یک بار وقتی به آخرین حد خشونت رسید مو‌های من را چید و شیشه‌ای را در سرم خرد کرد که سرم بخیه‌های زیادی خورد. "
همسر این زن گوشش را برید، چشمانش را کور کرده، دندانش را شکسته، دوسال او را به همراه پدر و برادرش شکنجه کرده است.
پرستو دو دختر کوچک دارد که همچنان در اختیار همسرش هستند.
سرنوشت بچه‌های پرستو ناوردی چه شد؟
بعد از انتشار این فیلم حکم جلب شوهر فراری زن جوان صادر شد و در حالی که وی فرزندان خود را نیز همراه برده است، اقدامات برای بازگرداندن آن‌ها و انتقال به بهزیستی مهیا شد.
یک منبع آگاه در آبادان گفت با انتشار فیلمی درفضایی مجازی مبنی برادعای کور شدن یک خانم به دلیل ضرب شتم توسط همسرشیشه ایش بلافاصله دراین خصوص پرونده در کلانتری ۱۳ قدس آبادان تشکیل وبه دادسرای آبادان ارسال گردید که دراین رابطه بازپرس قارایی بازپرس شعبه اول نمود وتلاش برای دستگیری متهم در دستور کار پلیس آبادان قرار داردوهنوز متهم دستگیر نشده وباتوجه باتلاش‌های پلیس آبادان متهم همچنان فراری است به محض دستگیر شدن فرزندان از وی گرفته وبه احتمال زیاد به فردی مطمعا از خانواده یا تحویل بهزیستی داده می‌شوند.
این منبع آگاه گفت این خانم بهمراه همسرش مدت ۵ ماه است که از آبادان نقل مکان کرده و به استان هرمزگان رفته اند واینکه چرا در آبادان این شکایت تنظیم شده بسیار عجیب است.
شوهر پرستو ناوردی سابقه دار است
گفتنی است چندی قبل همسر این زن به اتهام درگیری باهمسایگان و تیراندازی وقدرت نمایی ونگهداری فشنگ غیرمجاز وتولید مشروبات الکلی دست ساز دستگیر وبه مدت ۲۰ روز روانه زندان شده بود.
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰، شماره ؛ 08 آذر 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین